ARMS
=Centrum

III turniej Grand Prix Siedlec – wyniki

   
Autor:
Dodano: 2011/07/24 13:04    views 2316

W III turnieju XI Grand Prix Siedlec zwyciężyła para Konrad MałekMichał Nasiłowski (obaj z Siedlec), która w finale pokonała dwójkę Marcin KłosMarcin Kuźniarski. Trzecie miejsce zajęli Grzegorz Kołodziej i Marcin Śliwa. W klasyfikacji generalnej po III turniejach prowadzi para Kłos – Kuźniarski.

 

Wyniki:

Ćwierćfinały                             

Śliwa Marcin, Kołodziej Grzegorz – Zbucki Kamil, Małek Adrian 2 : 1 (21-7, 15-21, 21-11)

Dębski Krzysztof, Fałdowski Tomasz – Kłos Marcin, Kużniarski Marcin 0 : 2 (10-21, 10-21)

Osiak Grzegorz, Ogrodniczuk Mateusz – Abramowski Andrzej, Podstawka Michał 2 : 1 (21-12, 13-21, 21-13)

Wojciechowski Łukasz, Ciozda Tomasz – Małek Konrad, Nasiłowski Michał 0 : 2 (12-21, 11-21)

Półfinały                                   

Śliwa Marcin, Kołodziej Grzegorz – Kłos Marcin, Kużniarski Marcin 1 : 2 (21-10, 12-21, 13-21)

Osiak Grzegorz, Ogrodniczuk Mateusz – Małek Konrad, Nasiłowski Michał 0 : 2 (12-21, 7-21)                                                                                         

Mecz o III miejsce    

Śliwa Marcin, Kołodziej Grzegorz – Osiak Grzegorz, Ogrodniczuk Mateusz 2:0 (21-5, 21-3)                                                                                                                                      

FINAŁ                                                                   

Kłos Marcin, Kużniarski Marcin – Małek Konrad, Nasiłowski Michał 1:2 (21-13, 13-21, 12-21)

                                                                                

Kolejność końcowa III turnieju                

1. Małek Konrad, Nasiłowski Michał – 25 pkt                                                    

2. Kłos Marcin, Kużniarski Marcin – 22                                           

3. Śliwa Marcin, Kołodziej Grzegorz – 19

 

Kolejność po III turniejach     

1. Kłos Marcin, Kużniarski Marcin – 60 pkt

2. Małek Konrad, Nasiłowski Michał – 50

3. Słupski Jacek, Zbucki Kamil – 30

-. Abramowski Andrzej, Podstawka Michał – 30

-. Śliwa Marcin, Kołodziej Grzegorz – 30

 

Zasady punktacji

1 miejsce – 25 pkt; 2 – 22; 3 – 19; 4 – 17; 5 – 15; 6 – 13; 7 – 11; 8 – 9; 9 – 8; 10 – 7; 11 – 6; 12 – 5; 13 – 4; 14 – 3; 15 – 2; 16 i dalsze – 1.

Kolejny turniej odbędzie się 6 sierpnia o godz. 10.00 na boisku do siatkówki plażowej przy PG 4 w Siedlcach.

                 

źródło: własne / pszssiedlce.pl





Co? Gdzie? Kiedy?

  • sobota, 20 Sty 12:00
    Sparing: Pogoń Siedlce – Radomiak Radom
  • sobota, 20 Sty 14:30
    Sparing: Pogoń II Siedlce – Rozwój Warszawa
  • sobota, 20 Sty 18:00
    I liga: SKK Siedlce – Basket Poznań
  • sobota, 20 Sty 18:00
    I liga: Olimpia-Unia Grudziądz – Pogoń Siedlce
  • sobota, 20 Sty 18:30
    II liga: Mazovia Warszawa – Ósemka Siedlce
  • niedziela, 21 Sty 17:00
    I liga: KPS Siedlce – TSV Sanok
  • poniedziałek, 22 Sty 20:00
    Sparing: PGE MKK Siedlce – Lider Pruszków
  • sobota, 27 Sty 12:00
    Sparing: Pogoń Siedlce – Wisła Puławy
  • sobota, 27 Sty 16:00
    II liga: Ósemka Siedlce – Sparta Warszawa
  • sobota, 27 Sty 18:30
    I liga: Victoria Wałbrzych – KPS Siedlce


Sponsorzy

Partnerzy

Patronat medialny