Remis z Tygrysem

Drugi zespół siedleckiej Pogoni zremisował z Tygrysem Huta Mińska 2:2. Takim sam wynik padł w meczu pomiędzy tymi drużynami w przerwie zimowej.

Mecz miał wyrównany przebieg, a akcje obu drużyn toczyły się w środku boiska. W 6 minucie Pogoń straciła bramkę po błędzie w kryciu i strzale Dominika Zarzyckigo. Siedlczanie odpowiedzieli jednak trafieniem w 16 minucie, kiedy to na strzał z około 20 metrów zdecydował się Bartosz Mudent i piłka wpadła do siatki Patryka Celeja. W 23 minucie na strzał z dystansu zdecydował się Emil Michalak, ale nie trafił w światło bramki. Za chwilę pomocnik gości stanął oko w oko z Jackiem Kozaczyńskim juniorem i górą z tego pojedynku wyszedł bramkarz siedleckiej drużyny. W 29 minucie z rzutu wolnego niecelnie uderzał Damian Rytel, zaś w 41 minucie po dośrodkowaniu Mudenta Marek Adamczyk strzelił w poprzeczkę. W drugiej odsłonie gra wyglądała podobnie. W 59 minucie na prowadzenie siedlczan wyprowadził Emil Michalak strzelając z główki po dośrodkowaniu Mudenta. Niestety, w 82 minucie goście wyrównali, kiedy to Wojciech Bucholc będąc sam na sam z Karolem Budzikurem trafił do bramki Pogoni.

27.07.11, 19:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Tygrys Huta Mińska 2:2 (1:1) Widzów: 30

Bramki: Bartosz Mudent 16, Emil Michalak 59 – Dominik Zarzycki 6, Wojciech Bucholc 82

Pogoń II: 83. Jacek Kozaczyński junior (46, 91. Karol Budzikur, 82 Grzegorz Stefaniuk) – Michał Kozak (46 zawodnik testowany I), Paweł Wojewódzki (46 59 Łukasz Suchożebrski), Dominik Piekutowski (75 Łukasz Cielemęcki), Marek Adamczyk (68 Łukasz Czarnocki) – Przemysław Jaczewski (46 Mateusz Prokurat), Adam Chojecki (59 Mariusz Bednarczyk), Bartosz Mudent (69 Przemysław Jaczewski, 83 zawodnik testowany II), Damian Rytel (59 Patryk Szachnowski) – Arkadiusz Soćko (46 Kacper Brewczyński), Emil Michalak (69 Patryk Wołosz)

Tygrys: Patryk Celej – Krzysztof Michalski, Marcin Sokołowski, Karol Bakuła, 22. Daniel Kuć, Jacek Górski, 19. Jakub Krzyżanowski, 9. Dominik Zarzycki, Piotr Kubicki, Maciej Gałązka, Karol Hawryluk. Grali także: Bartosz Dróżdż, Kamil Parobczyk, Dawid Gręziak, Kamil Stokowski, Adrian Sarna, Sebastian Wiącek, Ireneusz Wocial, Łukasz Gagaska, Radosław Rawski, Wojciech Bucholc

Sędzia: Karen Gulijan (Siedlce)

źródło: własne / gkstygrys.futbolowo.pl