Pewne zwycięstwo z Polonezem

Dzisiaj rezerwy Pogoni Siedlce pokonały występujący w Klasie A Polonez Mordy 6:2.

Spotkanie od początku przebiegało pod dyktando siedlczan. Już w 4 minucie Cezary Demianiuk był sam na sam z bramkarzem gości, lecz nie zdobył bramki. Pięć minut później Bartosz Mudent trafił w poprzeczkę. W 25 minucie znów strzelał Demianiuk, lecz piłkę z linii bramkowej wybili przyjezdni. W 34 minucie padła pierwsza bramka dla Pogoni. Łukasz Pucyk uderzył po indywidualnej akcji, a piłka po odbiciu od słupka wpadła do bramki. Cztery minuty później piłkę otrzymał Rafał Konasiuk i strzałem przy słupku podwyższył prowadzenie. Druga połowa rozpoczęła się spokojnie, ale bramkę w 52 drugiej minucie zdobyli goście. Jeden z zawodników podał do wybiegającego Włodzimierz Kamińskiego, a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem MKP pokonał Karola Budzikura. Chwilę później Paweł Dąbrowski ładnym strzałem z rzutu wolnego zdobył kolejną bramkę dla siedlczan. Od 55 minuty przyjezdni mieli swoje „pięć minut”. Najpierw jeden z zawodników strzelił tuż obok słupka, a następnie Paweł Izdebski uderzył w poprzeczkę z z rzutu wolnego. W 60 minucie były piłkarz Pogoni Siedlce Andrzej Pawlusiewicz w zamieszaniu pod bramką Budzikura zdobył gola. W 76 minucie Mariusz Bednarczyk z rzutu karnego strzelił czwartą bramkę dla Pogoni. Dziesięć minut przed końcem meczu Emil Michalak nie trafił w bramkę, będąc w dogodnej sytuacji. W 85 minucie Arkadiusz Soćko dośrodkował z prawej strony do Tomasza Misiowskiego, a ten strzałem głową zdobył gola. W 88 minucie wynik meczu ładnym strzałem zza pola karnego ustalił Patryk Szachnowski. W niedzielę podopieczni Andrzeja Cabaja zagrają ostatni sparing, a ich przeciwnikiem be Grodzisk Krzymosze.

11.08.11, 19:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Polonez Mordy 6:2 (2:0) Widzów: 30

Bramki: Łukasz Pucyk 34, Rafał Konasiuk 38, Paweł Dąbrowski 53, Mariusz Bednarczyk 76 (k), Arkadiusz Soćko 85, Patryk Szachnowski 88 – Włodzimierz Kamiński 52, Andrzej Pawlusiewicz 60

Pogoń II: 83. Jacek Kozaczyński junior (46 Karol Budzikur, 82 Grzegorz Stefaniuk) – Jakub Jurek (46 Mariusz Bednarczyk), Paweł Dąbrowski (66 Jakub Jurek), Łukasz Suchożebrski, Piotr Talar (46 Hubert Łukanowski) – Damian Rytel (46 Arkadiusz Soćko), Łukasz Pucyk (46 Adam Chojecki), Kacper Brewczyński, Bartosz Mudent (46 Patryk Szachnowski) – Rafał Konasiuk (46 Tomasz Misiowski), Cezary Demianiuk (46 Emil Michalak)

Polonez: Paweł Matejczuk (Paweł Mysłowski) – Kamil Jagiełło, Andrzej Pawlusiewicz, Grzegorz Olszewski, Dominik Puchnia (Jacek Ziółecki) – Adrian Mysłowski, Włodzimierz Kamiński, Łukasz Meling, Karol Szczepanik, Paweł Izdebski – Karol Karpiniuk

źródło: własne