środa, 24 kwietnia 2024r.

Z Toruniem drugi raz na plus

Kolejny mecz kontrolny SKK Siedlce z SIDEnem Toruń zakończył się, podobnie jak pierwszy, wygraną naszych koszykarzy. O zwycięstwie siedlczan zadecydowała ostatnia akcja meczu i celne trafienie Kamila Sulimy zza linii 6,75cm równo z końcową syreną.

Dzisiejsze spotkanie było bardzo wyrównane o czym świadczą chociażby rezultaty poszczególnych kwart. Wynik meczu bardzo często oscylował wokół remisu. Żadnemu z zespołowi w pierwszych trzech kwartach nie udało sie uzyskać większej przewagi niż 2-3 punkty. W 35 minucie siedlczanie zdołali wypracować sobie 8-punktową zaliczkę, ale mobilizacja w szeregach torunian sprawiła, że wyrównali stan meczu. Rozstrzygnięcie spotkania nastąpiło w ostatniej akcji meczu, którą przeprowadzili koszykarze SKK. Bohaterem tejże akcji został Kamil Sulima, który celnym rzutem za 3 punkty dał zwycięstwo Siedleckiemu Klubowi Koszykówki 63:60.

Już niebawem na naszej stronie podamy więcej informacji na temat kolejnych meczów kontrolnych z udziałem SKK Siedlce.

21.08.11, 11.00 – Toruń

Sparing: SIDEn Polski Cukier Toruń – SKK Siedlce 60:63 (16:16, 13:16, 13:11, 18:20)

SKK: Paweł Kowalczuk 25, Michał Przybylski 11, Kamil Sulima 10, Jacek Czyż 6, Maciej Kotwicki 4, Adrian Czerwonka 4, Mateusz Bal 3, Marcin Nędzi, Karol Chomka, Rafał Wójcicki.

źródło: własne; foto: Podlasie24