Pogoń II nie zwalnia tempa

W ramach 3. kolejki Ligi okręgowej drugi zespół siedleckiej Pogoni pokonał w Żelechowie miejscowy Sęp 5:0.

W spotkaniu hattricka strzelił Tomasz Misiowski, a po jednym golu dołożyli jeszcze Tomasz Grochowski i Arkadiusz Soćko. Wynik jakim zakończył się ten mecz wcale nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. Mecz nie był zdominowany przez pogonistów, zaś boisko przeszkadzało w grze piłkarzom z obu drużyn. Siedlczanie notabene mogli wygrać jeszcze wyżej, ale Misiowski w 65 minucie nie strzelił rzutu karnego. W drużynie trenera Andrzeja Cabaja zadebiutowało dwóch piłkarzy pozyskanych z Orląt Łuków – bramkarz Marcin Adamiak oraz obrońca Jakub Jurek.

03.09.11, 17:00 – Żelechów

Liga okręgowa: Sęp Żelechów – Pogoń II Siedlce 5:0 (1:0)

Bramki: Tomasz Misiowski (trzy), Tomasz Grochowski, Arkadiusz Soćko

Tomasz Misiowski (Pogoń) w 65. minucie nie strzelił rzutu karnego (trafił w słupek).

Pogoń II: Marcin Adamiak – Jakub Jurek, Paweł Dąbrowski, Paweł Wojewódzki, Bartosz Mudent, Damian Rytel, Dominik Piekutowski (46 Adam Chojecki), Kacper Brewczyński, Przemysław Jaczewski (70 Mateusz Prokurat), Rafał Konasiuk (25 Tomasz Misiowski), Tomasz Grochowski (78 Arkadiusz Soćko)

Żółte kartki (dla Pogoni II): Paweł Dąbrowski, Marcin Adamiak, Dominik Piekutowski

Sędzia: Adam Skrzydlewski (Siedlce)

źródło: własne