Resovii wystarczyły dwie minuty

Resovia pokonała biało-niebieskich 2:1.

W 3 minucie Marcin Paczkowski strzelał z dystansu lecz w obrońców gości. Chwilę później odpowiedzieli goście. W 7 minucie Dariusz Kantor z dystansu uderzył przy słupku. W następnych minutach oba zespoły próbowały zdobyć bramkę lecz żadnej drużynie to się nie powiodło. Dopiero w 24 minucie kontra Resovii Kantor przewraca się w polu karnym ale podaje do Michała Twardowskiego, który strzałem po ziemi wyprowadza swój zespół na prowadzenie. Minutę później padłą kolejna bramka dla Rzeszowian. Kantor dostaje piłkę w polu karnym i strzela na bramkę Pawła Nerka. Futbolówka odbija się od słupka i wpada do bramki. W doliczonym czasie pierwszej połowy Paweł Marchel podaje do Jacka Kosmalskiego, ten oddaje piłkę Adamowi Czerkasowi i ten ostatni uderza minimalnie niecelnie. Pierwsza odsłona zakończyła się wynikiem 0:2. Pogoń drugą połowę rozpoczęła bojowo. W 48 minucie Czerkas strzelał niecelnie z dystansu. Chwilę później Marek Kaliszewski dośrodkował do Kosmalskiego, lecz Kosmal głową strzelił wysoko nad poprzeczką. W 52 minucie ponownie Czerkas niecelnie z dystansu. W 59 minucie po rzucie rożnym strzał Kosmalskiego bez problemów broni Marcin Pietryka. Dwie minuty później Kaliszewski z wolnego strzelił niecelnie. W 63 minucie Kaliszewski w dogodnej sytuacji zamiast strzelać podaje, a Dariusz Dziewulski uderza w boczna siatkę. W 67 minucie Grzegorz Krystosiak dośrodkowuje z wolnego, a Dziewulski strzela z przewrotki lecz niecelnie. W 72 minucie rzut wolny na 16 metrze wykonywany przez Kosmalskiego. Napastnik Pogoni próbował strzelać w okienko lecz przestrzelił o centymetry. W 74 minucie siedlczanie zdobyli honorowego gola. Kosmalski po indywidualnej akcji został sfaulowany w polu karnym. Sam poszkodowany podszedł do „11” i pokonał  golkipera przyjezdnych. Do końca meczu Pogoń jeszcze próbowała zdobyć bramkę. Niestety siedlczanie doznali piątej porażki w lidze.