Victoria górą

W meczu dziewiątej kolejki ligi okręgowej grupy siedleckiej pomiędzy Victorią Kałuszyn i Pogonią II Siedlce siedlczanie przegrali 2:1 (0:0).

Spotkanie miało wyrównany przebieg, goście już na początku spotkania mogli otworzyć wynik spotkania lecz tak się nie stało. Victoria także nie popisała się skutecznością efektem czego był wynik 0:0 do przerwy. Druga odsłona dostarczyła kibicom bramek. W sześćdziesiątej minucie po podaniu od Emila Michalaka Jakub Jurek w sytuacji sam na sam umieścił piłkę w siatce. Kałuszynianie zdołali wyrównać po silnym strzale z rzutu  wolnego. Druga bramka padła po mocnym strzale z szesnastu metrów. Pogoń II następne spotkanie rozegra przed własną publicznością 9 października o godzinie 11:00 na bocznym boisku stadionu ROSRRiT.

01.10.11, 12:00 – Kałuszyn

Liga okręgowa: Victoria Kałuszyn – Pogoń II Siedlce 2:1 (0:0)

Bramki: Michał Bondara, Tomasz Szydłowski – Jakub Jurek 60

Victoria: Hubert Radzikowski – Przemysławł Gójski, Marcin Śledziewski, Adrian Woźnica, Piotr Urban, Bartłomiej Gruszczyński (Maciej Polemberski), Tomasz Szydłowski, Mariusz Chrościcki (Kamil Nalazek), Michał Bondara, Michał Maciejewski (Szymon Styś), Łukasz Gągol (Michał Wójcik)

Pogoń II: Marcin Adamiak – Mariusz Bednarczyk (80, Łukasz Czarnocki), Dominik Piekutowski, Marek Adamczyk, Bartosz Mudent – Jakub Jurek (70, Łukasz Suchożebrski), Kacper Brewczyński, Przemysław Jaczewski (67, Patryk Szachnowski), Tomasz Grochowski – Tomasz Misiowski, Emil Michalak (67, Arkadiusz Soćko)

Żółte kartki dla Pogoni II: Tomasz Misiowski, Przemysław Jaczewski

Sędzia: Łukasz Wojtczyk (Siedlce)