Finał Mistrzostw Europy w Siedlcach

   
Autor:
Dodano: 2011/10/02 12:29    views 2340

W dniach 14-18 listopada w Siedlcach cztery najlepsze zespoły wyłonione z eliminacji stoczą walkę o miano Młodzieżowego Mistrza Europy.

Na obiektach stadionu ROSRRiT zagrają reprezentację U-20, które zwyciężyły turnieje eliminacyjne i najlepsza drużyna z drugiego miejsca (Litwa). W reprezentacji Polski na pewno znajdzie się dla zawodników siedleckiej Pogoni. W orbicie zainteresowań trenerów kadry są: Grzegorz Muszyński, Dawid Dybowski i Paweł Antoszczuk.

Skład finalistów:

1.Polska
2.Ukraina
3.Mołdawia
4.Litwa

Wyniki turniejów eliminacyjnych:
Grupa „Południe”:
1/2 finału: Węgry v Grecja 34-3, Ukraina v Serbia 36-0
o I miejsce: Węgry v Ukraina 10-36; o III miejsce: Grecja v Serbia 3-47

Grupa „Centralna”:
1/2 finału: Szwajcaria v Luxemburg 8-3, Mołdawia v Czechy 10-5
o I miejsce: Szwajcaria v Mołdawia 5-29; o III miejsce: Luxemburg v Czechy 18-8

Grupa „Północna”:
1/2 finału: Litwa v Finlandia 155-0, Polska v Łotwa 86-0
o I miejsce: Litwa v Polska 22-27; o III miejsce: Finlandia v Łotwa 0-46

źródło: własne / pzrugby.pl; foto: Maciej Sztajnert







Co? Gdzie? Kiedy?

  • sobota, 23 Mar 11:00 11:00
    IV liga: Mazur Gostynin – Pogoń II Siedlce
  • sobota, 23 Mar 15:00 15:00
    II liga: Pogoń Siedlce – ROW 1964 Rybnik
  • sobota, 23 Mar 17:00 17:00
    EBLK: Politechnika Gdańska – PGE MKK Siedlce
  • sobota, 23 Mar 18:00 18:00
    I liga: Czarni Słupsk – SKK Siedlce
  • sobota, 23 Mar 18:00 18:00
    III mecz fazy play-off: Ósemka Siedlce – NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
  • poniedziałek, 25 Mar 17:00 17:00
    EBLK: PGE MKK Siedlce – CCC Polkowice
  • środa, 27 Mar 15:00 15:00
    II liga: Resovia – Pogoń Siedlce
  • czwartek, 28 Mar 09:00 09:00
    IV Otwarte Mistrzostwa Siedleckich Szkół w Szachach Błyskawicznych
  • sobota, 30 Mar 11:00 11:00
    IV liga: Pogoń II Siedlce – Wkra Żuromin
  • sobota, 30 Mar 13:00 13:00
    Ekstraliga: Arka Gdynia – Pogoń Siedlce


Sponsorzy

Patronat medialny