Remis z Tytanem

Piłkarski siedleckiej Pogoni zremisowały z Tytanem Wisznice 2:2.

Mecz miał wyrównany przebieg, choć więcej z gry miały siedlczanki. W 10 minucie kapitan MKS Olga Białkowska dośrodkowała w pole karne Tytanu, a tam Sylwia Lewczuk strzałem z głowy zdobyła prowadzenie. Za moment świetną okazję na podwyższenie miała Białkowska, ale w sytuacji sam na sam nie zdołała zdobyć gola. Tytan odpowiedział szybką akcją i po błędzie w kryciu Pogoni zdobył wyrównującą bramkę. W 28 minucie Anna Goś przebiegła z piłką kilkanaście metrów, by ostatecznie trafić w bramkarkę przyjezdnych. W 29 minucie goście wyszli na prowadzenie, po tym jak zawodniczka Tytanu przelobowała Martynę Matejczuk. W 31 minucie Anna Goś z rzutu wolnego strzeliła w bramkarkę, a dobijająca Olga Białkowska nie zdołała z bliskiej odległości umieścić piłki w siatce. W pierwszej minucie doliczonego czasu gry pierwszej odsłony Białkowska w sytuacji sam na sam nie pomyliła się i strzeliła na 2:2. Druga połowa nie przyniosła żadnych bramek. Żadna ze stron nie stworzyła sobie klarownych sytuacji, choć w Pogoni dwukrotnie przed szansą stanęła Sylwia Lewczuk. Obie strony po tym spotkaniu musiały zadowolić się więc podziałem punktów.

02.10.11, 12:10 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

II liga kobiet: Pogoń Siedlce – Tytan Wisznice 2:2 (2:2) Widzów: 50

Bramki: Sylwia Lewczuk 10, Olga Białkowska 45+1 – 14. 20, 3. 29

Pogoń: 1. Martyna Matejczuk – 14. Sylwia Ławecka, 2. Monika Nasiłowska, 7. Anna Goś, 9. Dorota Nadolska – 16. Magdalena Mędza (70, 10. Dominika Pawluk), 13. Sylwia Skibniewska, 19. Weronika Goś (46, 19. Karolina Sobolak), 5. Agnieszka Michalak – 4. Olga Białkowska, 18. Sylwia Lewczuk

Żółta kartka: 19. (Tytan) 82

Sędzia: Tomasz Łukasiuk (Siedlce)

źródło: własne