Skok po medal

Natalia Chacińska z Pogoni Siedlce zdobyła złoty medal w Małym Memoriale Kusocińskiego, który odbył się w Kielcach.

Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego uznawany jest za nieoficjalne Mistrzostwa Polski młodzików. Podczas niego startowało kilku reprezentantów siedleckich klubów: Pogoni i WLKS-u.

Najlepiej wypadła Natalia Chacińska z Pogoni Siedlce (na zdjęciu), trenowana przez Łukasza Nowosielskiego, która wygrała konkurencję skoku w dal (5.87). Ponadto ósmy w biegu na 2km był Michał Roguski z Pogoni Siedlce (6:08.26). Siódme miejsce zajęła sztafeta Pogoni Siedlce 4x100m w składzie: Adrian Borysiuk, Grzegorz Leszczuk, Mariusz Paluch, Marcin Talacha (47.02). Ósme miejsce w chodzie na 3km przypadło Oldze Niedziałek z WLKS-u Siedlce (16:36.05). Z kolei w chodzie na 5km chłopców: czwarty był Szymon Czartoryszewski (25:42.24), dziewiąty Tomasz Niedziałek (28:18.73) a dziesiąty Artur Wadas (28:19.09) – wszyscy WLKS Siedlce.

źródło: domtel; foto: PZLA