Nie rozmontowali Spójni

Koszykarze SKK Siedlce doznali pierwszej porażki w sezonie ulegając w Stargardzie Szczecińskim, miejscowej Spójni 71:77.

O wyniku meczu przesądziła wysoko przegrana przez siedleckich koszykarzy pierwsza kwarta. Zdecydowanie lepsza gra SKK w kolejnych odsłonach, zwłaszcza w drugiej połowie, nie odmieniła losów spotkania. Znani z bardzo dobrej obrony gracze Tadeusza Aleksandrowicza nie pozwolili sobie na odebranie zwycięstwa i są jedyną niepokonaną drużyną w rozgrywkach. SKK wygrał walkę na tablicach (46:33), ale nie imponował skutecznością rzutową. Double-double w naszej drużynie zaliczył Paweł Kowalczuk (17 pkt, 12 zbiórek).

19.10.2011, 18.00 – Stargard Szczeciński
I liga: Spójnia Stargard Szczeciński – SKK Siedlce 77:71 (27:15, 18:14, 16:20, 16:22)
SKK: Kowalczuk 17, Sulima 14, Czerwonka 13, Ratajczak 11, Basiński 5, Przybylski 5, Nędzi 4, Wójcicki 2, Czyż.