Wreszcie zwycięstwo

W meczu czternastej kolejki ligi okręgowej Pogoń II Siedlce zagrała na wyjeździe z Wilgą Miastków. Rezerwy po raz pierwszy od sześciu spotkań odniosły zwycięstwo nad rywalem ligowym 2:1 (1:1).

Pierwsze minuty spotkania to duża przewaga siedlczan. Pierwszą bramkę dla przyjezdnych zdobył Emil Michalak, który po zespołowej akcji, znalazł się przed bramką Wilgi i pewnie wykorzystał sytuację.  W ostatnich minutach pierwszej części Pogoń II oddała inicjatywę gospodarzom, którzy  zdołali wyrównać przed zejściem do szatni. Druga połowa to wyrównana gra obu drużyn. Goście aby strzelić rozstrzygającą bramkę musieli poczekać do ostatnich minut meczu, kiedy to Dominik Piekutowski po indywidualnej akcji dał zwycięstwo siedlczanom. Następne spotkanie rezerwy rozegrają na własnym boisku z Mazovią Mińsk Mazowiecki. Mecz odbędzie się 6 listopada o godzinie 11:00.

29.10.11, 14:00 – Miastków Kościelny

Liga okręgowa: Wilga Miastków – Pogoń II Siedlce 1:2 (1:1)

Bramki dla Pogoni II: Emil Michalak, Dominik Piekutowski

Pogoń II: Marcin Adamiak – Jakub Jurek (75 Łukasz Czarnocki), Paweł Dąbrowski, Dominik Piekutowski, Marek Adamczyk – Przemysław Jaczewski, Adam Chojecki, Mariusz Bednarczyk (67 Łukasz Suchożebrski), Patryk Szachnowski – Emil Michalak, Tomasz Misiowski (50 Arkadiusz Soćko)

Żółta kartka: Jakub Jurek

Zawodnik meczu: Dominik Piekutowski

Sędzia: Krzysztof Krzyżanowski (Siedlce)