Nie dały szans

Koszykarki MKK II Siedlce pokonały u siebie MON-POL Płock 73:40.

Siedlczanki od początku narzuciły rywalkom swój styl gry. Po pierwszej kwarcie nie było jednak widać przewagi w punktach. Po 10 minutach na tablicy wyników było 19:16 dla gospodyń. Na parkiecie koszykarki z Siedlec dominowały natomiast w trzeciej i czwartej kwarcie. Obie te części gry zwyciężyły 12 punktami. W ostatniej, czwartej także królowały siedlczanki, wygrywając ostatecznie całe spotkanie z 33 punktową przewagą. Na pochwałę zasługuje kapitan MKK II Natalia Pajka, która zdobyła 24 punkty i była wiodącą postacią w drużynie trenera Arkadiusza Mazurkiewicza.

10.12.11, 13:00 – Siedlce (hala LO nr 1)

II liga: MKK II Siedlce – MON-POL Płock 73:40 (19:16, 16:4, 24:12, 14:8)

MKK II: 4. Adrianna Dudarew 3, 6. Anna Jaszczuk 10, 7. Natalia Pajka 24, 8. Dominika Marciszewska 4, 10. Dominika Prochenka 7, 11. Dominika Paczkowska 12, 13. Kaja Trzos 3, 14. Karolina Soczewka 6, 15. Magdalena Godlewska 4, 16. Martyna Malinowska

MON-POL: 4. Patrycja Iwan 4, 5. Joanna Domańska 4, 6. Martyna Śmigalska 2, 7. Agata Trzewikowska 2, 8. Paulina Kotycka 6, 9. Karolina Wilanowska 8, 11. Martyna Czarnecka 4, 14. Karolina Sikorska 8, 16. Magdalena Górecka 8, 18. Joanna Piechocka