Minus dwanaście w Swarzędzu

Koszykarki MKK Siedlce przegrały w wyjazdowym meczu z Liderem II Swarzędz 59:71.

Nie najlepiej koszykarki MKK rozpoczęły spotkanie z Liderem II w Swarzędzu. Gospodynie już w pierwszych minutach rzuciły dwa razy za trzy punkty i zdobyły sześciopunktowe prowadzenie. Siedlczanki po niemrawym początku zdołały jednak wyrównać do stanu 8:8. W pierwszych 10 minutach najjaśniejszym punktem MKK była Wioletta Wiklak, która zdobyła w pierwszej kwarcie 8 punktów. Ostatecznie podopieczne Todora Mołłowa i Arkadiusza Mazurkiewicza przegrały pierwszą kwartę 12:18. Od początku drugiej kwarty siedlczanki zaczęły gonić wynik i udało się. MKK nawet zdołał wyjść na prowadzenie 21:19. Niestety, koszykarki ze Swarzędza i tym razem okazały się skuteczniejsze i ostatecznie na przerwę schodziły z 9 punktowym prowadzeniem. Trzecia kwarta miała wyrównany przebieg, jednak zakończyła się znów zwycięstwem gospodyń 14:13. W ostatniej, decydującej kwarcie siedlczanki starały się odrobić starty. Przewaga swarzędzanek była jednak zbyt duża, by możnabyło powalczyć o zwycięstwo w tym meczu.

18.12.11, 19:30 – Swarzędz

I liga: Lider II Swarzędz – MKK Siedlce 71:59 (18:12, 20:17, 14:13, 19:17)

Lider: 8. Katarzyna Czuk, 10. Katarzyna Grześczyk 22, 14. Weronika Telenga 4, 15. Aleksandra Pietraszek 15, 21. Monika Siwczak 16, 4. Julia Taszycka, 6. Kinga Woźniak 6, 7. Paulina Adamowicz, 9. Paulina Lewińska, 11. Olga Pacyńska, 12. Wioletta Wiśniewska 8, 13. Magdalena Dedio

MKK: 5. Paulina Gajdosz 1, 10. Magdalena Kowalska 20, 13. Katarzyna Ćwiklińska 2, 15. Wioletta Wiklak 14, 16. Katarzyna Agnieszczak 7, 19. Ewa Skardzińska 5, 21. Agata Pacuszka 8, 22. Kamila Petryka 2