Pierwsze zwycięstwo w nowym roku (fotogaleria)

Podopieczni Piotra Szczechowicza rozegrali pierwszy w tym roku mecz sparingowy. Przeciwnikiem Pogoni było Podlasie Sokołów Podlaski, które uległo biało-niebieskim 0:2.

Siedlczanie praktycznie cały czas przeważali i zagrażali bramce Podlasia, strzeżonej w pierwszej połowie przez byłego Pogonistę Pawła Matłacza. Bardzo dobrze wyglądał w tym spotkaniu środek pomocy, przez który najwięcej razy udało się przedrzeć biało-niebieskim pod bramkę przyjezdnych. Pierwszy gol dla siedlczan padł w 8 minucie. Adrian Dziubiński minął Matłacza i mając przed sobą pustą bramkę trafił bez problemu do siatki. Na drugiego gola kibice musieli czekać do 83 minuty. Wtedy po zespołowej akcji Robert Kwiatkowski podał na wolne pole do Mariusza Marczaka, który zdobył drugiego i ostatniego gola w tym spotkaniu. W zespole z Sokołowa Podlaskiego wystąpił grający na jesieni w Pogoni Marek Kaliszewski. Kolejny sparing Pogoń rozegra 1 lutego (podczas obozu), a przeciwnikiem MKP będzie Ruch Zdzieszowice.

28.01.12, 11:25 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski 2:0 (1:0) Widzów: 80

Bramki: Adrian Dziubiński 8, Mariusz Marczak 83

Pogoń: Jacek Kozaczyński junior (32 Karol Budzikur, 60 Paweł Nerek) – Dariusz Dadacz (46 Bartosz Mudent), Chinonso Agu, Marek Lendzion (46 Grzegorz Krystosiak), Hubert Łukanowski (46 Damian Guzek) – Maciej Górecki (46 Cezary Demianiuk), Adrian Dziubiński (46 Przemysław Rodak), Marcin Paczkowski (46 Robert Kwiatkowski), Tomasz Grochowski (68 Marek Adamczyk) – Dariusz Dziewulski (46 Mariusz Marczak), Adam Czerkas (46 Hubert Kosim)

Sędzia: Dariusz Adaśko (Siedlce)

źródło: własne ; foto: Maciej Sztajnert