czwartek, 18 kwietnia 2024r.

Zdzichy lepsze o bramkę

Siedlecka Pogoń rozegrała swój pierwszy sparing na obozie w Kluczborku. O jedną bramkę lepiej zaprezentował się Ruch Zdzieszowice, który pokonał biało-niebieskich 1:0.

Mecz miał wyrównany przebieg. W pierwszej połowie ze strony Pogoni okazję na gola mieli Adrian Dziubiński i Mariusz Marczak, lecz piłka nie znalazła drogi do bramki. Trafił za to Roland Buchała, po błędzie defensywy Pogoni w końcówce pierwszej połowy po rzucie rożnym.  W drugiej odsłonie  gra wyglądała podobnie, a najlepszej sytuacji nie wykorzystał Dariusz Dziewulski. Na pochwałę za grę w tym meczu zasłużył Bartosz Mudent, który bardzo dobrze prezentuje się od początku przygotowań. W meczu z Ruchem nie zagrał przeziębiony Adam Czerkas.

01.02.12, 13:00 – Kluczbork

Sparing: Ruch Zdzieszowice – Pogoń Siedlce 1:0 (1:0)

Bramka: Roland Buchała

Ruch: Marcin Feć – Bartłomiej Rewucki, Tomasz Drąg, Paweł Krzysztoporski, Rafał Bobiński – Daniel Rychlewicz, Łukasz Damrat, Tomasz Robak, Jakub Syldorf – Roland Buchała, Leszek Juszczak. Grali także: Mateusz Nikołajczyk – Sebastian Polak, Mariusz Kapłon, Arkadiusz Gibała, Michał Bachor, Mateusz Zaczyński, Jacek Jarnot, Dawid Kiliński, Paweł Sikora

Pogoń: (I połowa) Jacek Kozaczyński junior – Marek Lendzion, Marcin Rogoziński, Grzegorz Krystosiak, Damian Guzek – Maciej Górecki, Robert Kwiatkowski, Adrian Dziubiński, Mariusz Marczak, Tomasz Grochowski –  Hubert Kosim. (II połowa) Paweł Nerek – Dariusz Dadacz, Grzegorz Krystosiak, Chinonso Agu, Bartosz Mudent – Cezary Demianiuk, Robert Kwiatkowski, Marcin Paczkowski, Mariusz Marczak, Marek Adamczyk – Dariusz Dziewulski

źródło: własne / Pogoń Siedlce / Nowa Trybuna Opolska