Puszcza nie odpuszcza

Dzisiaj w Miętnem odbył się kolejny sparing z udziałem siedleckiej Pogoni. Przebywająca tam na obozie  Puszcza Niepołomice pokonała biało-niebieskich 4:1. Honorowe trafienie dla Pogoni zdobył Hubert Kosim.

W pierwszej połowie na boisku lepiej prezentowali się piłkarze Puszczy. Grali szybko piłką, prezentowali mocniejszy pressing i byli bardzo skuteczni, dzięki czemu zdobyli aż trzy bramki. Siedlczanie mieli też swoje okazje, lecz zabrakło dokładności. Druga połowa była już bardziej wyrównana, a siedlczanie za sprawą Huberta Kosima zdołali strzelić bramkę. Nowy snajper biało-niebieskich otrzymał piłkę ze środka pola i w sytuacji sam na sam pokonał golkipera z Niepołomic. Puszcza ustaliła wynik meczu na 4:1 po samobójczym trafieniu Grzegorza Krystosiaka. W Pogoni zagrali będący jedną nogą w Pogoni Hubert Łukanowski oraz testowani Adam Gołaszewski i Marcin Adamski, występujący ostatnio w Mrągovii Mrągowo.

15.02.12, 16:30 – Miętne

Sparing: Pogoń Siedlce – Puszcza Niepołomice 1:4 (0:3)

Bramka dla Pogoni: Hubert Kosim

Pogoń: Jacek Kozaczyński junior – Dariusz Dadacz, Marcin Rogoziński, Marek Lendzion, Damian Guzek – Marcin Adamski, Przemysław Rodak, Chinonso Agu, Mariusz Marczak, Hubert Łukanowski – Adam Czerkas. W II połowie grali także: Paweł Nerek, Hubert Kosim, Robert Kwiatkowski, Grzegorz Krystosiak, Maciej Górecki, Cezary Demianiuk, Bartosz Mudent, Adam Gołaszewski, Marek Adamczyk

źródło: własne