Porażka rezerw na zakończenie przygotowań

W ostatnim sparingu zimowych przygotowań podopieczni Andrzeja Cabaja przegrali z Naprzodem Skórzec 2:4.

Pierwsze kilkanaście minut to wyrównana gra obu zespołów. W 16 minucie Przemysław Jaczewski mógł wyprowadzić siedlczan na prowadzenie, jednak jego strzał był niecelny. Cztery minuty później to goście zdobyli gola. Po rzucie rożnym i niezdecydowaniu gospodarzy jeden z graczy Naprzodu pokonał Marcina Adamiaka. W 23 minucie Piotr Krawczyk po błędzie naszej defensywy mógł podwyższyć prowadzenie, ale jego uderzenie było wprost w siedleckiego bramkarza. W 25 minucie Krawczyk z lewej strony boiska dograł do wbiegającego Mariusza Olszewskiego, a ten dostawił nogę i zdobył bramkę. 34 minuta: Jaczewski dośrodkował na długi słupek, a Hubert Łukanowski precyzyjnym strzałem po ziemi zdobył pierwszą bramkę dla Pogoni. Trzy minuty później Tomasz Grochowski będąc sam na sam z golkiperem gości strzelił w niego. W 37 minucie Dorian Zając będąc na linii pola karnego przelobował Adamiaka. Pierwsza odsłona zakończyła się wynikiem 1:3. Drugą połowę lepiej rozpoczęli przyjezdni. W 49 minucie Daniel Paczuski zdobył kolejną bramkę. W 63 minucie Grochowski po zamieszaniu w polu karnym zdobył drugiego gola dla naszej drużyny. Piętnaście  minut przed końcem Damian Rytel mógł zdobyć bramkę, ale jego uderzenie z dystansu minęło prawy słupek bramki. W ostatnich minutach Naprzód bombardował bramkę siedlczan, ale dobrze tego wieczoru bronił Karol Budzikur.

03.10.12, 18:30 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Naprzód Skórzec 2:4 (1:3) Widzów: 30

Bramki: Hubert Łukanowski 34, Tomasz Grochowski 63 – nieznany 20, Mariusz Olszewski 25, Dorian Zając 37, Daniel Paczuski 49

Pogoń II: Marcin Adamiak (46 Karol Budzikur) – Jakub Jurek (48 Mariusz Bednarczyk), Paweł Brodziak (55 Adrian Czerski), Dominik Piekutowski (54 Łukasz Czarnocki), Marek Adamczyk – Przemysław Jaczewski (52 Patryk Szachnowski), Damian Rytel (57 Arkadiusz Soćko), Tomasz Misiowski (36 Kamil Witkowski), Hubert Łukanowski – Emil Michalak (48 Tomasz Misiowski, 60 Przemysław Jaczewski, 68 Damian Rytel), Tomasz Grochowski

Sędzia: Maciej Tomaszewski (Siedlce)

źródło: własne; foto: Dominik Kowalski