czwartek, 18 kwietnia 2024r.

Rezerwy wracają do gry

Podopieczni Andrzeja Cabaja w okresie przygotowawczym rozegrali 7 sparingów i jeden halowy turniej w Łosicach. Siedlczanie 3 razy zwyciężyli, 1 raz zremisowali i 3 razy przegrali.

Pogoniści w tych meczach zdobyli 12 bramek, przy czym stracili 15. Średnia bramek strzelonych wynosi (1,71/mecz), a straconych (2,14/mecz). W pierwszych połowach spotkań piłkarze rezerw strzelili 7 bramek, a stracili 6. Natomiast w drugich odsłonach zdobyli 5 goli i stracili 9. Martwi duża liczba puszczonych bramek. W ostatnich trzech sparingach biało-niebiescy stracili łącznie 9 bramek. Zespół rezerw wzmocniło trzech zawodników: powracający z wypożyczenia z Zorzy Stredyń Karol Budzikur, Paweł Brodziak (powrót po przerwie), Adrian Czerski (Naprzód Skórzec juniorzy). Ponadto rezerwy zajęły miejsca 10-12 w halowym turnieju w Łosicach.

Najwięcej bramek: Marek Adamczyk, Tomasz Grochowski i Tomasz Misiowski (wszyscy po 2 gole)

Kadra  rezerw na rundę wiosenną sezonu 2011/12:
Bramkarze: Marcin Adamiak (1992), Karol Budzikur (1994), Grzegorz Stefaniuk (1993).
Obrońcy: Paweł Dąbrowski (1992), Adam Chojecki (1994), Łukasz Czarnocki (1993), Jakub Jurek (1995), Łukasz Suchożebrski (1993), Adrian Czerski (1994), Kamil Witkowski (1992), Paweł Brodziak (1992), Hubert Łukanowski (1992).
Pomocnicy: Kacper Brewczyński (1993), Mariusz Bednarczyk (1993), Dominik Piekutowski (1993), Przemysław Jaczewski (1993), Mateusz Prokurat (1994), Arkadiusz Soćko (1994), Patryk Szachnowski (1993), Damian Rytel (1992).
Napastnicy: Tomasz Misiowski (1994), Emil Michalak (1993), Rafał Konasiuk (1992)

Sparingi:

Pogoń II Siedlce – Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:2 (0:1)
Pogoń II Siedlce – Victoria Kałuszyn 1:1 (1:1) Bramka: Przemysław Jaczewski
Pogoń II Siedlce – Jabłonianka Jabłonna Lacka  1:0 (0:0) Bramka: Tomasz Misiowski
Pogoń II Siedlce – Podlasie Biała Podlaska 0:2 (0:0)
Pogoń II Siedlce – Grodzisk Krzymosze 4:3 (2:0) Bramki: Marek Adamczyk x2, Kamil Siekierka (s), Arkadiusz Soćko
Pogoń II Siedlce – Orzeł Łosice  4:3 (3:1) Bramki: Tomasz Grochowski, Tomasz Misiowski, Hubert Kosim, Damian Rytel
Pogoń II Siedlce – Naprzód Skórzec 2:4 (1:3) Bramki: Hubert Łukanowski, Tomasz Grochowski