Bursa ponownie na kolanach

Szczypiorniści Prusa Siedlce kontynuują znakomitą passę. Wczoraj rozprawili się po raz drugi w marcu z Bursą Puławy 37:35, choć do przerwy przegrywali 17:21.

W pierwszej połowie siedlczanie nie zagrali jak mieli założone przed spotkaniem i przegrali tą część meczu czteroma bramkami. Drugą połowę Prus rozpoczął grę w innym ustawieniu co przyniosło efekt. Już po 5 minutach drugiej połowy gospodarze wyrównali i wyszli na jednobramkowe prowadzenie. Kapitalnie w tym momencie bronił bramkarz podopiecznych Michała Kluczka, Krzysztof Maciak, który co raz popisywał się kapitalnymi interwencjami, a obronę rywali co chwilę dziurawił Bartosz Sokołów. Mecz był do końca bardzo zacięty i po raz trzeci w tym sezonie siedlczanie pokonali Bursę Puławy – tym razem 37:35. Drużyna Prusa jest już bardzo blisko wywalczenia upragnionego awansu do drugiej ligi. Do szczęścia brakuje tylko jednego punktu (zostały 3 spotkania do końca sezonu) lub straty punktów przez drużynę Skorpiona Rudka.

31.03.12, 16:30 – Siedlce (hala ARMS)

III liga: Prus Siedlce – Bursa Puławy 37:35 (17:21)

Prus (bez bramek): 1. Sebastian Ługowski, 16. Krzysztof Maciak – 3. Bartosz Sokołów, 4. Rafał Jaszczuk, 5. Paweł Łukaszuk, 6. Maciej Żółkowski, 7. Michał Kluczek, 9. Marek Zbucki, 11. Dawid Rymarzak, 12. Paweł Chybowski, 15. Marek Głuchowski, 17. Rafał Kacprzak