Nie ma mocnych (fotogaleria)

Rezerwy Pogoni ponownie wygrały wysoko na własnym boisku. Tym razem podopieczni Andrzeja Cabaja pokonali Zorzę Sterdyń 8:0.

Siedlczanie w rundzie wiosennej są niepokonani. Pogoniści szczególnie na własnym boisku grają bardzo dobrze. Wszystkie z trzech spotkań wygrali, a bilans bramkowy to 20:1. Piłkarze Pogoni w pierwszych minutach badali możliwości przeciwnika. W 10 minucie Marcin Paczkowski został sfaulowany w polu karnym. Chwilę później „11” na bramkę zamienił Marek Lendzion. 18 minuta: strzał Bartosza Mudenta z problemami obronił bramkarz Zorzy. W 28 minucie Tomasz Misiowski po indywidualnej akcji pokonał Jakuba Krysiaka. Kilka minut później Cezary Demianiuk po rajdzie lewą stroną dośrodkował do wbiegającego Misiowskiego, jednak futbolówka po jego strzale wylądowała na słupku. W ostatniej minucie pierwszej odsłony Mudent z dystansu uderzył w słupek.

Siedlczanie druga połowę rozpoczęli wyśmienicie w okresie 11 minut zdobyli cztery bramki: W 48 minucie Demianiuk minął bramkarza i strzelił do pustej bramki. Następnie Mudent precyzyjnym strzałem pod poprzeczkę nie dał szans Krysiakowi. Później Demianiuk po dośrodkowaniu Marka Adamczyka skierował piłkę do bramki. Na zakończenie Demianiuk po solowej akcji strzelił w długi róg bramki. W 76 minucie Emil Michalak uderzeniem sprzed linii pola karnego zdobył siódmego gola dla siedlczan. Wynik pięć minut przed końcem meczu ustalił Misiowski, który strzelał z dystansu.

Następne spotkanie rezerwy rozegrają w sobotę 21 kwietnia na wyjeździe z LKS-em Ostrówek.

15.04.12, 11:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Liga okręgowa: Pogoń II Siedlce – Zorza Sterdyń 8:0 (2:0) Widzów: 50

Bramki: Marek Lendzion 10 (k), Tomasz Misiowski 28, 85, Cezary Demianiuk 48, 54, 59, Bartosz Mudent 53, Emil Michalak 76

Pogoń II: 1. Paweł Nerek – 4. Jakub Jurek (58, 18. Tomasz Jastrzębski), 10. Marek Lendzion, 8. Paweł Brodziak, 5. Hubert Łukanowski – 16. Marek Adamczyk, 7. Kamil Witkowski, 13. Marcin Paczkowski (46, 9. Damian Rytel), 11. Bartosz Mudent (65, 6. Patryk Szachnowski) – 21. Cezary Demianiuk (70, 14. Emil Michalak), 24. Tomasz Misiowski

Zorza: 1. Jakub Krysiak – 2. Piotr Domagała, 6. Paweł Maksymiak, 5. Cezary Jagiełło, 8. Łukasz Wilk, 7. Patryk Jakubiak (59, 11. Norbert Bisior), 3. Michał Saczuk, 4. Przemysław Trochimiuk, 10. Łukasz Zieliński (46, 15. Mateusz Iwański), 14. Sebastian Waszczuk, 17. Robert Chaciński

Żółte kartki: Marek Lendzion 44 – Michał Saczuk 37

Sędzia: Łukasz Wojtczyk (Siedlce)