Siedleccy tenisiści znów widoczni

Beata Kogut, Tomasz Tomaszuk, Jakub Folwarski i Sylwia Borkowska z Pogoni Siedlce błyszczeli na Mazowszu. W Indywidualnych Mistrzostwach województwa mazowieckiego w tenisie stołowym w kategorii kadeta i juniora zajmowali miejsca na podium.

W grze pojedynczej kadetek Beata Kogut zdobyła brązowy medal i uzyskała awans do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Najlepsza okazała się Karolina Tokarczuk z GLKS Nadarzyn. Na miejscach 17-20 sklasyfikowana została Ewa Lipińska.
W grze podwójnej Kogut w parze ze wspomnianą Karoliną Tokarczuk wygrała rywalizację.

W grze pojedynczej kadetów na drugim miejscu uplasował się Tomasz Tomaszuk, a najlepszy okazał się Marek Badowski (Return Piaseczno). Na pozycjach 17-20 sklasyfikowano Sebastian Kałabuna i Macieja Paczóskiego. Tomaszuk swoim występem uzyskał awans do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
W grze podwójnej Tomaszuk w parze z Markiem Badowskim okazali się bezkonkurencyjni.

W Indywidualnych Mistrzostwach województwa mazowieckiego w kategorii junior rywalizację wygrał Jakub Folwarski. Na pozycji 10-20 zakończył swój udział Kamil Kurowski. Obaj siedlczanie biorąc udział w grze podwójnej zajęli miejsce 5-8.

W gronie juniorek na czwartej pozycji zawody ukończyła Sylwia Borkowska. Z kolei w grze podwójnej w parze z Justyną Tusień (Spójnia Warszawa) zajęła drugie miejsce.