Udane mistrzostwa w Siedlcach

   
Autor:
Dodano: 2012/04/22 22:08    views 2768

W Siedlcach odbyły się Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS Juniorów i Juniorek U18 i U20 w podnoszeniu ciężarów, połączone z IV Memoriałem Ireneusza Palińskiego.

Reprezentanci WLKS Siedlce podczas obu imprez zdobyli garść medali. Poniżej przedstawiamy pozycje medalowe naszych zawodników.

U18
Kat. 58kg

1. Agata Rok (WLKS Siedlce)

Kat. +75kg
3. Żaneta Dymowska (WLKS Siedlce)

 

U20
Kat. 53kg

1. Wioleta Jastrzębska (WLKS Siedlce)
2. Paulina Kuć (WLKS Siedlce)

Kat. 63kg
1. Martyna Mędza (WLKS Siedlce)

Kat. 77kg
3. Łukasz Ławecki (WLKS Siedlce)

W klasyfikacji Sinclaira drugiej miejsce w kat. do lat 18 zajęła Agata Rok a w kat. do lat 20 pierwsza była Martyna Mędza a druga Wioleta Jastrzębska (wszystkie WLKS Siedlce).

Klasyfikację klubową wygrała UOLKA Ostrów Mazowiecka – 100 pkt. przed CLKS Mazovia Ciechanów – 99 pkt. i WLKS Siedlce – 77 pkt., natomiast: Mazowieckie – 314 pkt. przed Lubelskim – 157 pkt. i Łódzkim – 105 pkt.

Memoriał Ireneusza Palińskiego

Kat. 58kg
1. Dominika Misterska-Zasowska (WLKS Siedlce)

Kat. 63kg
1. Joanna Gryczka (WLKS Siedlce)
2. Elwira Nasiłowska (WLKS Siedlce)

Kat. 69kg
2. Marcela Urda (WLKS Siedlce)
3. Katarzyna Marciszewska (WLKS Siedlce)

Kat. 75kg
1. Iwona Skwierzyńska (WLKS Siedlce)

Kat. +75kg
1. Sabina Bagińska (WLKS Siedlce)
3. Katarzyna Lisewska (WLKS Siedlce)

Kat. +105kg
1. Przemysław Kozłowski (WLKS Siedlce)

W punktacji Sinclaira pierwsze miejsce zajął Przemysław Kozłowski a druga była Katarzyna Lisewska (oboje WLKS Siedlce).

W obu imprezach wystąpiło ogółem 94 kobiety i 144 mężczyzn.

 

źródło: Polska Sztanga






Co? Gdzie? Kiedy?

  • sobota, 23 Mar 11:00 11:00
    IV liga: Mazur Gostynin – Pogoń II Siedlce
  • sobota, 23 Mar 15:00 15:00
    II liga: Pogoń Siedlce – ROW 1964 Rybnik
  • sobota, 23 Mar 17:00 17:00
    EBLK: Politechnika Gdańska – PGE MKK Siedlce
  • sobota, 23 Mar 18:00 18:00
    I liga: Czarni Słupsk – SKK Siedlce
  • sobota, 23 Mar 18:00 18:00
    III mecz fazy play-off: Ósemka Siedlce – NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
  • poniedziałek, 25 Mar 17:00 17:00
    EBLK: PGE MKK Siedlce – CCC Polkowice
  • środa, 27 Mar 15:00 15:00
    II liga: Resovia – Pogoń Siedlce
  • czwartek, 28 Mar 09:00 09:00
    IV Otwarte Mistrzostwa Siedleckich Szkół w Szachach Błyskawicznych
  • sobota, 30 Mar 11:00 11:00
    IV liga: Pogoń II Siedlce – Wkra Żuromin
  • sobota, 30 Mar 13:00 13:00
    Ekstraliga: Arka Gdynia – Pogoń Siedlce


Sponsorzy

Patronat medialny