Udane mistrzostwa w Siedlcach

W Siedlcach odbyły się Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS Juniorów i Juniorek U18 i U20 w podnoszeniu ciężarów, połączone z IV Memoriałem Ireneusza Palińskiego.

Reprezentanci WLKS Siedlce podczas obu imprez zdobyli garść medali. Poniżej przedstawiamy pozycje medalowe naszych zawodników.

3. Łukasz Ławecki (WLKS Siedlce)

W klasyfikacji Sinclaira drugiej miejsce w kat. do lat 18 zajęła Agata Rok a w kat. do lat 20 pierwsza była Martyna Mędza a druga Wioleta Jastrzębska (wszystkie WLKS Siedlce).

Klasyfikację klubową wygrała UOLKA Ostrów Mazowiecka – 100 pkt. przed CLKS Mazovia Ciechanów – 99 pkt. i WLKS Siedlce – 77 pkt., natomiast: Mazowieckie – 314 pkt. przed Lubelskim – 157 pkt. i Łódzkim – 105 pkt.

Memoriał Ireneusza Palińskiego

Kat. 58kg
1. Dominika Misterska-Zasowska (WLKS Siedlce)

Kat. 63kg
1. Joanna Gryczka (WLKS Siedlce)
2. Elwira Nasiłowska (WLKS Siedlce)

Kat. 69kg
2. Marcela Urda (WLKS Siedlce)
3. Katarzyna Marciszewska (WLKS Siedlce)