Udane mistrzostwa w Siedlcach

   
Autor:
Dodano: 2012/04/22 22:08    views 2793

W Siedlcach odbyły się Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS Juniorów i Juniorek U18 i U20 w podnoszeniu ciężarów, połączone z IV Memoriałem Ireneusza Palińskiego.

Reprezentanci WLKS Siedlce podczas obu imprez zdobyli garść medali. Poniżej przedstawiamy pozycje medalowe naszych zawodników.

U18
Kat. 58kg

1. Agata Rok (WLKS Siedlce)

Kat. +75kg
3. Żaneta Dymowska (WLKS Siedlce)

 

U20
Kat. 53kg

1. Wioleta Jastrzębska (WLKS Siedlce)
2. Paulina Kuć (WLKS Siedlce)

Kat. 63kg
1. Martyna Mędza (WLKS Siedlce)

Kat. 77kg
3. Łukasz Ławecki (WLKS Siedlce)

W klasyfikacji Sinclaira drugiej miejsce w kat. do lat 18 zajęła Agata Rok a w kat. do lat 20 pierwsza była Martyna Mędza a druga Wioleta Jastrzębska (wszystkie WLKS Siedlce).

Klasyfikację klubową wygrała UOLKA Ostrów Mazowiecka – 100 pkt. przed CLKS Mazovia Ciechanów – 99 pkt. i WLKS Siedlce – 77 pkt., natomiast: Mazowieckie – 314 pkt. przed Lubelskim – 157 pkt. i Łódzkim – 105 pkt.

Memoriał Ireneusza Palińskiego

Kat. 58kg
1. Dominika Misterska-Zasowska (WLKS Siedlce)

Kat. 63kg
1. Joanna Gryczka (WLKS Siedlce)
2. Elwira Nasiłowska (WLKS Siedlce)

Kat. 69kg
2. Marcela Urda (WLKS Siedlce)
3. Katarzyna Marciszewska (WLKS Siedlce)

Kat. 75kg
1. Iwona Skwierzyńska (WLKS Siedlce)

Kat. +75kg
1. Sabina Bagińska (WLKS Siedlce)
3. Katarzyna Lisewska (WLKS Siedlce)

Kat. +105kg
1. Przemysław Kozłowski (WLKS Siedlce)

W punktacji Sinclaira pierwsze miejsce zajął Przemysław Kozłowski a druga była Katarzyna Lisewska (oboje WLKS Siedlce).

W obu imprezach wystąpiło ogółem 94 kobiety i 144 mężczyzn.

 

źródło: Polska Sztanga






Co? Gdzie? Kiedy?

  • piątek, 24 Maj 12:30 12:30
    Mistrzostwa Polski U-23 w podnoszeniu ciężarów
  • sobota, 25 Maj 09:30 09:30
    Zawody rolkarskie – Bladecross
  • sobota, 25 Maj 10:00 10:00
    Mistrzostwa Polski U-23 w podnoszeniu ciężarów
  • sobota, 25 Maj 17:00 17:00
    IV liga: Pogoń II Siedlce – KS Łomianki
  • sobota, 25 Maj 21:00 21:00
    17 Gala Thunderstrike Fight League
  • sobota, 1 Cze 11:00 11:00
    IV liga: Wisła II Płock – Pogoń II Siedlce
  • sobota, 1 Cze 14:00 14:00
    Ekstraliga: Skra Warszawa – Awenta MKS Pogoń Siedlce
  • niedziela, 2 Cze 09:00 09:00
    Wiosenne Biegi Górskie
  • sobota, 8 Cze 15:00 15:00
    Mecz charytatywny: Artyści vs Zawodowcy
  • sobota, 8 Cze 17:00 17:00
    IV liga: Pogoń II Siedlce – Hutnik Warszawa


Sponsorzy

Patronat medialny