Z Widokiem bez szans

Piłkarki Pogoni Siedlce doznały dotkliwej porażki z Widokiem Lublin aż 1:11.

Siedlczanki pojechały na mecz do Lublina w 10-osobowym składzie. Do przerwy przegrywały 1:3, choć w 20 minucie zdołały wyrównać na 1:1 po bramce Marty Wolańskiej. Niestety, po zmianie stron rozwiązał się worek z bramkami i ostatecznie lublinianki pokonały Pogoń 11:1.

22.04.12, 12:00 – Lublin

II liga: Widok Lublin – Pogoń Siedlce 11:1 (3:1)

Bramka dla Pogoni: Marta Wolańska

Pogoń: Olga Kuryłek – Martyna Matejczuk, Karolina Sobolak, Weronika Szpura, Agnieszka Michalak, Olga Białkowska, Marta Wolańska, Sylwia Skibniewska, Kamila Sadowska, Ewelina Zaniewska

2 odpowiedzi

1. Coś mi się wydaje, że z taką grą to w tym roku zespół Pogoni nie utrzyma się w drugiej lidze. Szczęśliwie utrzymał się rok temu i dwa, gdy wycofywały się rywalki, ale teraz to już raczej pewny spadek. Przykro, że ten zespół nie robi postępów i rok w rok walczy desperacko o utrzymanie…

2. Nie przekreśla się zespołu przed końcem rozgrywek, wszystko się jeszcze może zdarzyć, pozdrawiam dziewczyny, które mają w sobie wielką wole walki i trzymam kciuki aby im się udało, bo nie można skreślać osób, które robią to co lubią, a jeżeli dziewczyny nie rezygnują i jadą na mecz w 10( do tak silnego zespołu jakim jest Lublin) to coś to oznacza , że one chcą wszystko zrobić i powalczyć o utrzymanie a w następnym roku o lepszą lokatę, Ci ci zawsze wam kibicowali są z wami do końca, walczymy a przyjdą i dni chwały.