środa, 17 kwietnia 2024r.

Mocny Tytan

Piłkarki siedleckiej Pogoni przegrały na wyjeździe z Tytanem Wisznice 2:4, choć do przerwy prowadziły 2:1.

Siedlczanki po raz kolejny w tym sezonie doznały porażki. Pierwsza połowa wyglądała optymistycznie. W 14 minucie Olga Białkowska zdobyła prowadzenie. Po pół godzinie gry wyrównały gospodynie, jednak za moment znów gola zdobyła Pogoń po trafieniu Marty Wolańskiej. Okazję na trzecią bramkę miała Białkowska, ale w sytuacji sam na sam zabrakło jej zimnej krwi. Po przerwie lepiej na boisku prezentowały się piłkarki z Wisznic. Widac było, że mają więcej siły i to wykorzystały zdobywając 3 bramki i tym samym zwycięstwo. Pogoń już ma tylko matematyczne szanse na utrzymanie. Następne spotkanie piłkarki z Siedlec rozegrają z przedostatnim w tabeli MKS-em Ciechanów.

05.05.12, 13:00 – Wisznice

II liga: Tytan Wisznice – Pogoń Siedlce 4:2 (1:2)

Bramki dla Pogoni: Olga Białkowska 14, Marta Wolańska 31

Pogoń: Martyna Matejczuk – Sylwia Lewczuk, Anna Goś, Sylwia Ławecka, Ewelina Zaniewicz (47 Weronika Goś), Agnieszka Michalak, Weronika Ługowkska, Sylwia Skibniewska (75 Magdalena Mędza), Weronika Szpura, Marta Wolańska, Olga Białkowska

Żółta kartka dla Pogoni: Marta Wolańska