Rezerwy walczą

Podopieczni Andrzeja Cabaja pokonali dzisiaj na wyjeździe MKS Małkinia 3:1.

Druga drużyna Pogoni Siedlce po pierwszej połowie wygrywała 2:1. Na prowadzenie Pogoń wyprowadził nominalny lewy obrońca Marek Adamczyk, który przelobował golkipera z Małkini. Gospodarze wyrównali po dośrodkowaniu i strzale po dalszym słupku. Jeszcze przed zmianą stron Kamil Witkowski dośrodkował w pole karne, a tam najlepiej odnalazł się Adamczyk i strzelił na 2:1. W drugiej połowie siedlczanie zdobyli tylko jedną bramkę, a jej autorem był Tomasz Grochowski, który nie zmarnował sytuacji sam na sam. Po tym zwycięstwie Pogoń nadal liczy się w walce o miejsce dające udział w barażach o IV ligę.

11.05.12, 17:30 – Małkinia Górna

Liga okręgowa: MKS Małkinia – Pogoń II Siedlce 1:3 (1:2)

Bramki: Marek Adamczyk (2), Tomasz Grochowski

Pogoń: Karol Budzikur – Jakub Jurek, Paweł Brodziak, Grzegorz Krystosiak (46 Bartosz Mudent), Hubert Łukanowski – Mariusz Bednarczyk (46 Tomasz Misiowski), Kamil Witkowski, Damian Rytel (75 Patryk Szachnowski), Tomasz Grochowski – Marek Adamczyk, Emil Michalak (65 Dominik Piekutowski)