Odwrót Naprzodu

Rezerwy Pogoni w meczu 27 kolejki ligi okręgowej pokonały Naprzód Skórzec 3:0.

Siedlczanie w rundzie jesiennej przegrali z Naprzodem 1:5 i w dzisiejszym pojedynku chcieli się zrewanżować. W pierwszych 25 minutach obie drużyny stwarzały sobie sytuacje, jednak żaden zespół nie oddał groźnego strzału. W 27 minucie było 1:0. Emil Michalak wyłożył futbolówkę Tomaszowi Misiowskiemu, a ten ominął bramkarza przyjezdnych i strzelił do pustej bramki. Pięć minut później strzał Mariusz Olszewskiego obronił Karol Budzikur, a przy dobitce Karola Chojeckiego także dobrze spisał się Budzikur. W 33 minucie Hubert Łukanowski podał do Michalaka, ten mając przed sobą tylko golkipera uderzył wysoko nad bramką. Pięć minut przed końcem pierwszej odsłony rezerwy zdobyły drugiego gola. Rajd Barotsza Mudenta prawą stroną zakończony podaniem wzdłuż bramki wykończył Misiowski. Do drugiej połowy podopieczni Andrzeja Cabaja przystąpili bez zmian. W 51 minucie strzelili trzeciego i jak się później okazało ostatniego gola w tym meczu. Misiowski uderzył w słupek, ale wbiegający pod bramkę Łukanowski celnie dobił piłkę głową. W 64 minucie strzał Damiana Rytla z wolnego na rzut rożny sparował Paweł Krawczyk. Ze strony Naprzodu dobrą okazję miał Marcin Olszewski, ale dobrze w naszej bramce spisał się Budzikur. W 90 minucie Marek Adamczyk podał do Mariusz Bednarczyka, ale ten z najbliższej odległości nie zdołał strzelić gola.

Następne spotkanie drugi zespół Pogoni rozegra w sobotę 26 maja na wyjeździe z liderem rozgrywek Czarnymi Węgrów.

20.05.12, 11:15 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Liga okręgowa: Pogoń II Siedlce – Naprzód Skórzec 3:0 (2:0) Widzów: 200

Bramki: Tomasz Misiowski 27, 40, Hubert Łukanowski 51

Pogoń II: 83. Karol Budzikur – 9. Bartosz Mudent (64, 15. Dominik Piekutowski), 18. Paweł Brodziak, 19. Grzegorz Krystosiak, 16. Marek Adamczyk – 10. Tomasz Grochowski, 17. Damian Rytel (77, 11. Łukasz Czarnocki), 5. Kamil Witkowski, 5. Hubert Łukanowski – 14. Emil Michalak (52, 22. Jakub Jurek), 20. Tomasz Misiowski (70, 6. Mariusz Bednarczyk)

Naprzód: 25. Paweł Krawczyk – 2. Arkadiusz Sulej, 6. Piotr Olszewski (42, 21. Grzegorz Olszewski), 15. Łukasz Paciorek, 17. Grzegorz Potera, 14. Karol Chojecki (55, 8. Paweł Kiełczykowski), 77. Marcin Olszewski, 11. Mariusz Olszewski (37, 20.Damian Chłopek), 4. Krzysztof Cabaj, 9. Dorian Zając, 7. Piotr Krawczyk

Żółte kartki: Tomasz Misiowski 31, Kamil Witkowski 54 – Arkadiusz Sulej 57, Grzegorz Olszewski 76, Krzysztof Cabaj 84