Młodzież nie sprostała (fotogaleria)

Autor:
Dodano: 2012/06/02 13:07    views 2302

Piłkarze Pogoni pokonali w meczu sparingowym Polonię Warszawa (ME) 2:0.

Spotkanie było rozgrywane przy silnie wiejącym wietrze. Siedlczanie kontrolowali przebieg meczu. W 20 minucie Michał Steć dośrodkował do Dariusza Dziewulskiego, a ten strzałem pod poprzeczkę nie dał szans bramkarzowi Polonii. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0. W drugiej odsłonie podopieczni Piotra Szczechowicza zdobyli także jedną bramkę. W 64 minucie Robert Kwiatkowski będąc sam na sam z warszawskim golkiperem strzelił po ziemi i ustalił wynik meczu. W drużynie Pogoni wystąpiło dwóch testowanych graczy. Jeden z nich to Rafał Kosiec (ostatnio Świt Nowy Dwór Mazowiecki), jednak w 26 minucie z powodu kontuzji kostki musiał opuścić plac gry. Natomiast drugi to środkowy obrońca z czołowego klubu II ligi zachodniej, ale jego personalia nie są nam znane.

02.06.12, 11:10 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń Siedlce – Polonia Warszawa (ME) 2:0 (1:0)

Bramki: Dariusz Dziewulski 20, Robert Kwiatkowski 64

Pogoń: Jacek Kozaczyński – Robert Kwiatkowski, zawodnik testowany, Przemysław Rodak, Rafał Kosiec (26 Chinonso Agu) – Cezary Demianiuk (46 Marek Lendzion), Marcin Paczkowski (77 Cezary Demianiuk), Adrian Dziubiński, Michał Steć – Dariusz Dziewulski, Hubert Kosim