Remis w pierwszym sparingu (fotogaleria)

Piłkarze Pogoni dzisiaj rozegrali swój pierwszy sparing w czasie letnich przygotowań. Na stadionie przy ulicy Prusa 6 zremisowali z Wisłą Puławy 2:2.

Spotkanie rozgrywane było w dużym upale co dało się we znaki obu zespołom. W 23 minucie jeden z zawodników Wisły dośrodkował z rzutu wolnego, a będący w polu karnym Rafał Kursa skierował futbolówkę głową do bramki strzeżonej przez Andrzeja Olszewskiego. Pięć minut przed końcem pierwszej połowy z rzutu wolnego pośredniego wyrównać mógł Przemysław Rodak, ale uderzył tuż obok słupka. W drugiej odsłonie padły jeszcze 3 gole. W 56 minucie Wiktor Lach z ostrego kąta strzelił pomiędzy nogami bramkarza i doprowadził do remisu. 81 minuta: Kozaczyński junior nie trafił czysto w piłkę, ta wylądowała przed polem karnym, a tam piłkarz gości strzelił mocno po długim rogu. Minutę później wyrównał Lach. Napastnik mając na plecach dwóch graczy zdołał się obrócić i oddać strzał pod poprzeczkę.

W naszej drużynie wystąpili nowi zawodnicy: Piotr Augustyniak i Rafał Jędrzejczyk, o których informowaliśmy wczoraj, Marcin Adamski (Stomil II Olsztyn), Karol Janik (Znicz Biała Piska) i środkowy pomocnik, ale jego personalia nie są nam znane.

07.07.12, 11:30 – Siedlce (stadion ARMS)

Sparing: Pogoń Siedlce – Wisła Puławy 2:2 (0:1)

Bramki: Wiktor Lach 56, 82 – Rafał Kursa 23, zawodnik testowany 81

Pogoń: (I połowa) Andrzej Olszewski – Mareusz Wroński, Przemysław Rodak, Piotr Augustyniak, Damian Guzek – Rafał Kosiec, Adrian Dziubiński, Rafał Serwaciński, Krystian Wójcik, Michał Steć – Hubert Kosim. (II połowa) Jacek Kozaczyński junior – Robert Kwiatkowski, Marcin Rogoziński (88 Emil Michalak), Rafał Augustyniak, Hubert Łukanowski (74 Bartosz Mudent) – Marcin Adamski (66 Tomasz Misiowski), zawodnik testowany, Marcin Paczkowski, Rafał Jędrzejczyk, Karol Janik – Wiktor Lach