Gala w Zimnej Wodzie (fotogaleria)

   
Autor:
Dodano: 2012/07/09 12:18    views 5568

7 lipca w Zimnej Wodzie pod Łukowem odbyła się III Letnia Gala Piłkarska Bialskopodlaskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Kapituła dokonała wyboru najlepszych w czternastu kategoriach. Redakcja SportSiedlce.pl też tam była.

O nominacjach i wyborach decydowała Kapituła w składzie: Roman Laszuk (przewodniczący), Adam Kulik (wiceprzewodniczący), Stanisław Lesiuk (sekretarz) oraz Dariusz Banaszuk, Sławomir Kociubiński, Zbigniew Lamek.

Wśród nominowanych znalazł się piłkarz wywodzący się z Siedlec – Sylwester Buga, reprezentujący obecnie barwy Orląt Łuków, z którymi uzyskał awans do III ligi lubelsko-podkarpackiej. Jego  udział w uzyskaniu prolongaty do wyższej klasy był na tyle duży, że Kapituła doceniła go i wybrała najlepszym piłkarzem IV ligi klubów okręgu bialskopodlaskiego.

Galeria zdjęć z gali autorstwa Macieja Sztajnerta

Poniżej podajemy nominowanych i zwycięzców (podkreślonych) każdej z kategorii.


Najlepsza piłkarka Ekstraligi

Anna Ciupińska (AZS PSW Biała Podlaska)
Katarzyna Żak (AZS PSW Biała Podlaska)

Najlepszy piłkarz III ligi
Rafał Borysiuk (Orlęta Radzyń Podlaski)
Wojciech Hołoweńko (Podlasie Biała Podlaska)
Paweł Komar (Podlasie Biała Podlaska)
Krzysztof Stężała (Orlęta Radzyń Podlaski)

Najlepszy piłkarz IV ligi
Sylwester Buga (Orlęta Łuków)
Łukasz Sawtyruk (Podlasie II Biała Podlaska)
Paweł Szlaski (Orlęta Łuków)

Najlepszy piłkarz LO
Adam Bujalski (Janowia Janów Podlaski)
Rafał Kajka (Dwernicki Stoczek Łukowski)
Krystian Korzeniewski (Lutnia Piszczac)
Paweł Mielnik (GLKS Rokitno)
Piotr Wachnik (Unia Żabików)
Arkadiusz Wróbel (Sokół Adamów)

Najlepszy piłkarz klasy A
Michał Fotyga (Polesie Serokomla)
Emil Meksuła (Orzeł Czemierniki)
Wojciech Sokół (Grom Kąkolewnica)
Łukasz Sutryk (Dąb Dębowa Kłoda)
Mateusz Wołek (Orlęta II Radzyń Podlaski)

Najlepszy piłkarz klasy B, grupy I
Jarosław Kisiel (Tytan Wisznice)
Krystian Ośkiewicz (Absolwent Domaszewnica)
Adrian Szydłowski (Red Sielczyk)
Damian Zdunek (MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski)

Najlepszy piłkarz klasy B, grupy II
Bartłomiej Krasuski (Bór Dąbie)
Damian Pietrzak (Olimpia Okrzeja)
Rafał Rybka (Gręzovia Gręzówka)
Łukasz Szewczak (GLKS Stanin)

Najlepszy trener seniorów
Grzegorz Brojek (Janowia Janów Podlaski)
Dariusz Dziuba (Orzeł Czemierniki)
Władimir Gieworkian (Podlasie Biała Podlaska)
Zbigniew Grzesiak (Orlęta Radzyń Podlaski)
Michał Kwiecień (Lutnia Piszczac)
Magdalena Orzełowska (Orlęta Łuków)
Marcin Kasprowicz (AZS PSW Biała Podlaska)
Robert Różański (Orlęta Łuków)
Jacek Syryjczyk (MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski)
Łukasz Włoszek (Unia Żabików)

Najlepszy trener młodzieży
Damian Czub (Dwernicki Stoczek Łukowski)
Henryk Grodecki (TOP-54 Biała Podlaska)
Cezary Główka (Victoria Parczew)
Wiesław Grula (Orlęta Łuków)
Edmund Koperwas (Orlęta Radzyń Podlaski)
Andrzej Korbal (Granica Terespol)
Zbigniew Lamek (Unia Krzywda)
Jarosław Romaniuk (Piątka Plus Biała Podlaska)
Miłosz Storto (TOP-54 Biała Podlaska)
Tomasz Tryboń (AMPlus Łuków)

Najlepszy sędzia
Konrad Gąsiorowski
Artur Krasowski
Mariusz Śledź
Karol Walczuk

Nadzieja piłkarska (nagrody nie przyznano)
Bartłomiej Guzowski (Orlęta Łuków)
Agnieszka Jędrzejewicz (MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski)
Kamil Kocoł (TOP-54 Biała Podlaska)
Piotr Kożuchowski (Granica Terespol)
Maciej Oleszczuk (Victoria Parczew)
Bartłomiej Powałka (Orlęta Radzyń Podlaski)
Paweł Zabielski (TOP-54 Biała Podlaska)

Najlepszy działacz
Zbigniew Biaduń (Orlęta Łuków)
Ireneusz Chruściel (WKS Wólka Świątkowa)
Janusz Daniluk (Podlasie Biała Podlaska)
Jarosław Kalenik (Grom Kąkolewnica)
Krzysztof Krucewicz (TOP-54 Biała Podlaska)

Najlepszy samorząd miejski
Urząd Miasta w Białej Podlaskiej
Urząd Miasta w Łukowie
Urząd Miasta w Międzyrzecu Podlaskim
Urząd Miasta w Parczewie
Urząd Miasta w Radzyniu Podlaskim
Urząd Miasta w Stoczku Łukowskim

Najlepszy samorząd gminny
Urząd Gminy w Kąkolewnicy
Urząd Gminy w Łukowie
Urząd Gminy w Piszczacu
Urząd Gminy w Staninie
Urząd Gminy w Krzywdzie

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert






Co? Gdzie? Kiedy?

  • piątek, 23 Sie 17:00 17:00
    Turniej: KPS Siedlce – LUK Politechnika Lublin
  • sobota, 24 Sie 10:00 10:00
    Sparing: Awenta MKS Pogoń Siedlce – Skra Warszawa
  • sobota, 24 Sie 16:00 16:00
    IV liga: Makowianka Maków Mazowiecki – Pogoń II Siedlce
  • niedziela, 25 Sie 08:00 08:00
    Bieg Jacka
  • niedziela, 25 Sie 19:00 19:00
    II liga: Pogoń Siedlce – Gryf Wejherowo
  • czwartek, 29 Sie 00:00
    XXII Ogólnopolskie Igrzyska LZS – dzień 1
  • piątek, 30 Sie 00:00
    XXII Ogólnopolskie Igrzyska LZS – dzień 2
  • sobota, 31 Sie 00:00
    XXII Ogólnopolskie Igrzyska LZS – dzień 3
  • sobota, 31 Sie 00:00
    Ekstraliga: Awenta MKS Pogoń Siedlce – KS Budowlani Łódź
  • sobota, 31 Sie 16:00 16:00
    II liga: Pogoń Siedlce – Lech II Poznań


Sponsorzy

Patronat medialny