sobota, 20 kwietnia 2024r.

Wygrana przed Pucharem Polski (fotogaleria)

W dzisiejszym meczu kontrolnym piłkarze Pogoni Siedlce wygrali z ligowym rywalem Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 2:0

Pierwsze minuty to wyrównana gra obu zespołów. Pierwszą bramkę siedlczanie zdobyli w 28 minucie, kiedy to Przemysław Rodak wygrał walkę o górną piłkę i podał do Krystiana Wójcika, a ten nie zastanawiając się strzelił mocno po ziemi. W 42 minucie testowany Piotr Wasikowski dośrodkował w pole karne, a tam dobrze ustawiony Adam Czerkas strzałem z woleja nie dał szans bramkarzowi przyjezdnych. Pierwsza odsłona zakończyła się dwubramkowym prowadzeniem. W drugiej połowie bramki już nie padły, ale oba zespoły miały swoje sytuacje. W zespole Piotra Szczechowicza bramkę mogli strzelić m.in. Rafał Jędrzejczyk, Kacper Starek, Hubert Kosim i Piotr Augustyniak.

Już w środę 18 lipca o godzinie 18 w Puławach drużyna Pogoni w ramach rundy przedwstępnej Pucharu Polski zmierzy się z tamtejszą Wisłą.

14.01.12, 12:15 – Siedlce (Stadion ARMS)

Sparing: Pogoń Siedlce – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0 (2:0) Widzów: 150

Bramki: Krystian Wójcik 28, Adam Czerkas 42

Pogoń: (I połowa) Jacek Kozaczyński – 8. Robert Kwiatkowski, 17. Przemysław Rodak, 15. Rafał Augustyniak, 22. Damian Guzek – 20. Rafał Kosiec, 4. Chinonso Agu, 6. Adrian Dziubiński, 19. Krystian Wójcik, 18. Piotr Wasikowski – 9. Adam Czerkas.

(II połowa) Jacek Kozaczyński – 8. Robert Kwiatkowski (54, 14. Rafał Jędrzejczyk), 15. Rafał Augustyniak (67, 17. Przemysław Rodak; 77, 11. Tomasz Misiowski), 23. Piotr Augustyniak, 22. Damian Guzek (62, 5. Hubert Łukanowski) – 13. Bartosz Mudent, 4. Chinonso Agu (56, 21. Wiktor Lach), 10. Marcin Paczkowski, 24. Rafał Serwaciński, 16. Kacper Starek – 7. Hubert Kosim