Młodzież nie dała rady (fotogaleria)

Rezerwy siedleckiej Pogoni przegrały w wyjazdowym spotkaniu z Victorią Kałuszyn 0:2.

Siedlczanie do meczu przystąpili w bardzo eksperymentalnym składzie. W pierwszej połowie siedlczanie stracili bramkę za sprawą trafienia Damiana Końcy. Wyrównać mógł Mariusz Bednarczyk, ale nie wykorzystał rzutu karnego. W drugiej połowie gospodarze jeszcze raz zdołali umieścić piłkę w siatce i wygrali ostatecznie 2:0. Wynik mógł być jeszcze wyższy, jednak Victoria była nieskuteczna. Widać było w siedleckim teamie brak doświadczenia i skuteczności. Następny mecz siedlczanie zagrają 1 sierpnia w Białej Podlaskiej z miejscowym Podlasiem o godzinie 18:00.