Zwycięstwo z juniorami (fotogaleria)

Rezerwy Pogoni wygrały w meczu kontrolnym z juniorami z rocznika 1996 3:1.

Już w 3 minucie piłkarze z rocznika 1996 prowadzeni przez Jana Niedźwiedzkiego zaskakująco objęli prowadzenie. Tomasz Nieścieruk będąc sam na sam z bramkarzem Piotrem Antoszczukiem pewnie umieścił piłkę w siatce. Około 20 minut później rezerwy wyrównały po samobójczym trafieniu Jana Gospodarczyka. Pierwsza odsłona zakończyła się remisem 1:1. W drugiej połowie padły jeszcze dwie bramki. W 43 minucie obrońca juniorów chcąc wybić piłkę głową podał do Pawła Brodziaka, który z linii bramkowej wpakował futbolówkę do bramki. W doliczonym czasie gry testowany Grzegorz Iskra został sfaulowany w polu karnym i sędzia pokazał na wapno. Rzut karny pewnie wykorzystał Adam Chojecki. W zespole Andrzeja Cabaja testowani byli: Grzegorz Iskra, Tomasz Lipiński (obaj Grodzisk Krzymosze) i Kamil Domański (rocznik 1995).

Następne spotkanie kontrolne rezerwy rozegrają już w piątek 10 sierpnia o godzinie 18 z Naprzodem Skórzec w Siedlcach.

08.08.12, 17:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Pogoń Siedlce (rocznik 1996) 3:1 (1:1)

Bramki: Jan Gospodarczyk 22 (s), Paweł Brodziak 43, Adam Chojecki 71 – Tomasz Nieścieruk 3

Pogoń II: Piotr Antoszczuk (36 Mateusz Soszyński) – Paweł Brodziak (55 Adam Chojecki), Mateusz Dmowski, Dominik Piekutowski, Tomasz Lipiński – Kamil Centkowski (66 Michał Czarczyński), Mariusz Bednarczyk (36 Łukasz Czarnocki; 50 Mariusz Bednarczyk), Adam Chojecki (35 Jakub Jurek), Grzegorz Iskra, Michał Czarczyński (35 Kamil Domański)- Kamil Mamczarz

Sędzia: Jan Niedźwiedzki

Grano 2×35 minut.