IV turniej Grand Prix Siedlec – wyniki (fotogaleria)

Marcin Kłos i Patryk Sobieszczak wygrali IV Grand Prix Siedlec, przełamując tym samym dominację Marcina Kuźniarskiego i Mateusza Sekulara.

W finale Marcin Kłos i Patryk Sobieszczak po wyrównanym boju pokonali Marcina Kuźniarskiego i Mateusza Sekulara, czyli zwycięzców dwóch ostatnich turniejów Grand Prix. Kuźniarski i Sekular utrzymali prowadzenie w klasyfikacji generalnej cyklu, para Kłos/Sobieszczak wskoczyła na drugie miejsce. Trzecie miejsce w turnieju zajęli: Piotr Krawczyk i Adrian Małek. Kolejny, ostatni, turniej zostanie rozegrany 25 sierpnia od godziny 10.00 na boiskach nad zalewem Muchawka.

Półfinały

Marcin Kuźniarski/Mateusz Sekular – Sebastian Stal/Andrzej Abramowski 2:0 (12, 13)
Marcin Kłos/Patryk Sobieszczak – Piotr Krawczyk/Adrian Małek 2:0 (12, 14)

Mecz o 3 miejsce

Piotr Krawczyk/Adrian Małek – Sebastian Stal/Andrzej Abramowski 2:0 (12, 13)

Finał

Marcin Kłos/Patryk Sobieszczak – Marcin Kuźniarski/Mateusz Sekular 2:1 (-13, 13, 14)