Drugi mecz, druga porażka

Drugi zespół Pogoni w ramach 2 kolejki IV ligi mazowieckiej grupy południowej przegrał z Victorią Sulejówek 0:3.

Victoria Sulejówek na poziomie IV ligi występuje już piąty sezon. W letnim okienku transferowym do drużyny dołączyło kilku piłkarzy, którzy występowali w wyższych ligach m.in. Wojciech Wocial (Mazur Karczew), Mateusz Delikat (Legionovia Legionowo) czy Konrad Jabłoński (Hutnik Warszawa). W pierwszej kolejce nasz dzisiejszy rywal przegrał na wyjeździe z Pilicą Białobrzegi 0:1.

W pierwszej połowie bramki nie zdobyła żadna drużyna i zawodnicy schodzi na przerwę z bezbramkowym remisem. W drugiej odsłonie siedlczanie po błędach Tomasza Grochowskiego i Bartosza Mudenta stracili trzy bramki. Dobre okazje ze strony Pogoni mieli Tomasz Misiowski i Rafał Jędrzejczyk, jednak nie zdołali wpakować piłki do bramki.

Następne spotkanie ligowe podopieczni Andrzeja Cabaja rozegrają w niedzielę 26 sierpnia o godzinie 11 w Siedlcach z Energią Kozienice.

18.08.12, 19:00 – Sulejówek (Stadion Miejski)

IV Liga: Victoria Sulejówek – Pogoń II Siedlce 3:0 (0:0)

Bramki: Wojciech Wocial 53, Mateusz Delikat 57, Mateusz Piórczyński 66

Pogoń II: Karol Budzikur – Jakub Jurek, Tomasz Lipiński, Paweł Brodziak, Hubert Łukanowski, Bartosz Mudent (63 Emil Michalak), Rafał Jędrzejczyk, Damian Rytel (68 Robert Narwojsz), Tomasz Grochowski, Tomasz Misiowski (83 Kamil Mamcarz), Rafał Konasiuk (70 Adam Chojecki)