Myć przed Delektą

Dziewiąty turniej szachowy tegorocznego cyklu Grand Prix Siedlec wygrał reprezentant Skoczka Siedlce mistrz Marcin Myć przed Mistrzem FIDE Piotrem Delektą z Lecha Poznań. Obaj uzyskali po 6 pkt z 7 partii.

Kolejne miejsca z dorobkiem 5,5 pkt zajęli: 3. Andrzej Litwiniec – Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski, 4. Piotr Puszkarski z Białej Podlaskiej, który jednocześnie wygrał klasyfikację szkół ponadgimnazjalnych. Najlepszy wynik wśród uczniów gimnazjów uzyskał Filip Delekta – zawodnik Stilonu Gorzów Wielkopolski – 5 pkt, a wśród uczniów szkół podstawowych Patrycja Reda z UKS „Czternastka” Warszawa z 4 pkt. W turnieju uczestniczyło 44 zawodników. Szczegółowe wyniki turnieju są zamieszczone na stronie internetowej programu sędziowskiego: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2012/ti_3333/.

źródło: własne