Porażka w pierwszym sparingu

Siedlecki UKS Prus uległ na wyjeździe Skorpionowi Rudka 33:41.

Spotkanie było rozgrywane 3 razy 20 minut. Siedlczanie pojechali do Rudki w 16-osobowym składzie i wszyscy otrzymali szansę pokazania się. W pierwszej tercji siedlczanie grając optymalnym składem prowadzili dwoma bramkami. Później szanse dostali juniorzy i gospodarze zdołali odrobić straty. W trzeciej części gra całkiem nie układała się po myśli gości i Skorpion ostatecznie pokonał Prusa aż 8 bramkami.

W planach jeszcze jest jedno spotkanie sparingowe, które jest w trakcie załatwiania. Znany jest termin pierwszego ligowego spotkania z Zepterem UW II. Mecz odbędzie się 16 września o 15:00 w Łosicach.

05.09.12, 17:30 – Rudka

Sparing: Skorpion Rudka – Prus Siedlce 41:33

Prus: Kamil Małecki, Adam Maciak, Sebastian Ługowski – Marek Głuchowski, Rafał Jaszczuk, Dawid Antoniak, Dawid Rymarzak, Paweł Łukaszuk, Rafał Kacprzak, Paweł Chybowski, Hubert Zdunek, Michał Kluczek, Sebastian Hunder, Maciej Żółkowski, Bartosz Sokołów, zawodnik testowany

Grano 3×20 min.