Wykorzystali błędy siedlczan (multimedia)

Rezerwy Pogoni przegrały w meczu 9 kolejki IV ligi mazowieckiej grupy południowej z Józefovią Józefów 1:3.

Spotkanie rozpoczęło się z 15 minutowym opóźnieniem z powodu złego stanu boiska. Już 3 minucie goście oddali pierwszy groźny strzał, jednak z dobrze interweniował Karol Budzikur. Dwie minuty później Bartosz Mudent uderzył z rzutu wolnego w górną siatkę bramki przyjezdnych. 10 minuta: Dawid Sawicki minął z prawej strony boiska siedleckiego defensora, zszedł do środka, uderzył, ale mocny strzał w środek bramki sparował golkiper Pogoni. W 25 minucie uderzenie Michała Hylińskiego z rzutu wolnego z około 30 metrów nad poprzeczką przeniósł Budzikur. Po 30 minutach przyjezdni wyszli na prowadzenie. Hyliński strzelił z wolnego w środek bramki. Trzy minuty później było już 0:2. Błąd obrony biało-niebieskich wykorzystał Kamil Sadowski, który oddał celny strzał po ziemi sprzed „16”. Cztery minuty później Sadowski ponownie wpisał się na listę strzelców. Tym razem po dośrodkowaniu Hylińskiego z bliskiej odległości wpakował futbolówkę głową. W 55 minucie Mudent wypuścił Kacpra Starka na wolne pole i były Legionista strzelił pod poprzeczkę bramki strzeżonej przez Damiana Politańskiego. Od 66 minuty siedlczanie grali w osłabieniu po tym jak czerwoną kartką został ukarany Cezary Demianiuk. W następnych minutach oba zespoły atakowały raz po raz, jednak żaden team nie zdobył bramki. W doliczonym czasie gry, a dokładniej w 93 minucie Michał Kaczor strzelił z rzutu wolnego w mur, a dobitkę obronił golkiper z Siedlec.

W przyszłym tygodniu podopieczni Andrzeja Cabaja rozegrają dwa mecze. Najpierw w środę w ramach Pucharu Polski zmierzą się na wyjeździe z Wilgą Miastków. Następnie w niedzielę o godzinie 17 rozegrają spotkanie ligowe w Pruszkowie z rezerwami Znicza.