Dostały w drugiej

Piłkarki Pogoni Siedlce przegrały w Olsztynie z miejscowym OKS Stomil 1:3.

Do spotkania z OKS Stomil podopieczne Michała Strzałkowskiego przystąpiły bez dwóch zawodniczek pauzujących za czerwone kartki otrzymane w meczu z KS Raszyn: Martyny Matejczuk i Karoliny Sobolak. Dzisiejsze spotkanie miało mimo to wyrównany przebieg. W 21 minucie Pogonistki wyszły na prowadzenie po dośrodkowaniu z prawej strony Olgi Białkowskiej i strzale Marty Wolańskiej. Niestety po zmieni stron siedlczanki straciły trzy bramki. W 52 minucie za zagranie ręką w polu karnym zespół z Olsztyna miał rzut karny, którego wykorzystała Ewelina Balcewicz. Potem gospodynie uwierzyły w siebie i zdobyły jeszcze dwa gole za sprawą trafień Marioli Obidowskiej i Aleksandry Apanasewicz. Na pochwałę po meczu zasługuje reprezentantka Pogoni Ada Adamska.

Następne spotkanie MKS Pogoń zagra z Pegazem Drobin 27 października o godzinie 12:00 na stadionie ARMS.

14.10.12, 14:00 – Olsztyn

II liga: OKS Stomil Olsztyn – Pogoń Siedlce 3:1 (0:1)

Bramki: Ewelina Balcewicz 52 (k), Mariola Obidowska 55, Aleksandra Apanasewicz 86 – Marta Wolańska 21

Pogoń: Olga Kuryłek – Weronika Ługowska, Sylwia Ławecka, Daria Karolak, Agnieszka Końka, Agnieszka Michalak, Sylwia Skibniewska, Ada Adamska, Agnieszka Mućka, Marta Wolańska, Olga Białkowska