Dostały w drugiej

Autor:
Dodano: 2012/10/14 18:33    views 3484

Piłkarki Pogoni Siedlce przegrały w Olsztynie z miejscowym OKS Stomil 1:3.

Do spotkania z OKS Stomil podopieczne Michała Strzałkowskiego przystąpiły bez dwóch zawodniczek pauzujących za czerwone kartki otrzymane w meczu z KS Raszyn: Martyny Matejczuk i Karoliny Sobolak. Dzisiejsze spotkanie miało mimo to wyrównany przebieg. W 21 minucie Pogonistki wyszły na prowadzenie po dośrodkowaniu z prawej strony Olgi Białkowskiej i strzale Marty Wolańskiej. Niestety po zmieni stron siedlczanki straciły trzy bramki. W 52 minucie za zagranie ręką w polu karnym zespół z Olsztyna miał rzut karny, którego wykorzystała Ewelina Balcewicz. Potem gospodynie uwierzyły w siebie i zdobyły jeszcze dwa gole za sprawą trafień Marioli Obidowskiej i Aleksandry Apanasewicz. Na pochwałę po meczu zasługuje reprezentantka Pogoni Ada Adamska.

Następne spotkanie MKS Pogoń zagra z Pegazem Drobin 27 października o godzinie 12:00 na stadionie ARMS.

14.10.12, 14:00 – Olsztyn

II liga: OKS Stomil Olsztyn – Pogoń Siedlce 3:1 (0:1)

Bramki: Ewelina Balcewicz 52 (k), Mariola Obidowska 55, Aleksandra Apanasewicz 86 – Marta Wolańska 21

Pogoń: Olga Kuryłek – Weronika Ługowska, Sylwia Ławecka, Daria Karolak, Agnieszka Końka, Agnieszka Michalak, Sylwia Skibniewska, Ada Adamska, Agnieszka Mućka, Marta Wolańska, Olga Białkowska

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
FAN
Gość
FAN
7 lat 1 miesiąc temu

Czyli za Michałów będzie walkower bo Matejczuk i Sobolak grały w tym meczu,a nie powinny 🙁 Szkoda.

piłkarka
Gość
piłkarka

Nie będzie 🙂 dziewczyny grały, ponieważ były do gry dopuszczone… PZPN nie mógł do meczu z Michałowem podjąć decyzji w sprawie kartek 🙂

FAN
Gość
FAN

A kto ich dopuścił?Macie pismo z PZPN ,lub MZPN.Czy uważacie że jak nie przyszło pismo to nie ma kary.Za czerwoną bezwarunkowo się pauzuje i czeka na decyzje Wydziału Dyscypliny.Kara biegnie od najbliższego meczu,a nie od momentu kiedy klub dostał decyzje od Wydziału Dyscypliny.Kto jak kto ale pan Michał powinien to wiedzieć.

piłkarka
Gość
piłkarka

Pan Michał doskonale wiedział co robi 🙂 miałyśmy na to zgodę, a kara przeszła na następne mecze. Miło, że ktoś się o nas martwi 🙂