Cztery medale siedlczanek (fotogaleria)

Dzisiaj zakończyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski do lat 23 w podnoszeniu ciężarów.

Joanna Gryczka z WLKS Siedlce zdobyła srebrny medal w dwuboju (172 kg) w swojej kategorii wagowej (63 kg) podczas rozgrywanych w naszym mieście Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 23 w podnoszeniu ciężarów. Poza krążkiem w dwuboju Gryczka dorzuciła małe srebrne medale za rwanie (79 kg) i podrzut (93 kg).

W niedzielę złoty medal w kat. 69 kg zdobyła siedlczanka Katarzyna Marcinkowska (167 kg), a tuż za nią na podium stanęła także reprezentantka WLKS Wioleta Lis (165 kg). W kategorii +69 kg po srebrny krążek sięgnęła Katarzyna Lisewska (200 kg).

W klasyfikacji generalnej według punktacji Sinclair’a na drugim miejscu plasuje się Katarzyna Lisewska, na piątym Joanna Gryczka, zaś w klasyfikacji klubowej WLKS Siedlce jest również na drugiej pozycji.

źródło: własne / Polska Sztanga; foto: Maciej Sztajnert