Szóstka na koniec jesieni

Piłkarki siedleckiej Pogoni przegrały w Radomiu z miejscowym Zamłyniem 0:6 i tym samym zakończyły rundę jesienną.

Do Radomia siedlczanki pojechały w 11-osobowym składzie, a w polu całe spotkanie musiała rozegrać nominalna bramkarka – Martyna Matejczuk. Mecz w pierwszej połowie miał wyrównany przebieg, jednak po błędach siedlczanki straciły trzy bramki. Od 37 minucie Pogonistki grały w przewadze jednej zawodniczki, gdyż czerwoną kartkę za dwie żółte ujrzała Anna Okrój z Zamłynia. W drugiej odsłonie radomianki zdobyły jeszcze trzy bramki i tym samym pokonały Pogoń 6:0. Na kwadrans przed końcem czerwoną kartkę dostała Agnieszka Michalak. W spotkaniu było widać, że lepiej na boisku radziły sobie gospodynie. Pogonistki również miały swoje sytuacje, jednak ani razu nie udało się trafić do siatki przeciwniczek.

03.11.12, 13:00 – Radom

II liga: Zamłynie Radom – Pogoń Siedlce 6:0 (3:0)

Pogoń: Olga Kuryłek – Sylwia Ławecka, Karolina Sobolak, Daria Karolak, Martyna Matejczuk – Agnieszka Mućka, Patrycja Madej, Sylwia Skibniewska, Agnieszka Michalak -Olga Białkowska, Agnieszka Końka

Czerwone kartki: Anna Okrój 37 (za dwie żółte) – Agnieszka Michalak 75 (za niesportowe zachowanie)