wtorek, 19 marca 2024r.

KlęSKKa (multimedia)

SKK Siedlce doznał kolejnej klęski. Tym razem za silny dla siedleckich koszykarzy okazał się Sokół Łańcut.

Dwie pierwsze kwarty nie zwiastowały klęski SKK. Podopieczni Tomasza Araszkiewiczawzmocnieni re

konwalescentem Kamilem Sulimą nie ustępowali w niczym Sokołowi. W pierwszej kwarcie świetnie na parkiecie poczynał sobie Kamil Gawrzydek. Center testowany latem w Siedlcach rzucił 10 punktów i pokazał, że niezatrudnienie go było błędem. Druga odsłona powinna być sygnałem ostrzegawczym dla siedlczan. Łańcucianie wyszli na prowadzenie 32:19, ale pościg SKK w końcówce ustalił wynik meczu do przerwy na 34:31 dla gości.

Trzecia kwarta, trzy trójki z rzędu Sokoła i… było po meczu. Wizja kolejnej porażki spętała nogi siedlczanom, natomiast goście z Łańcuta złapali duży luz i śrubowali wynik meczu. Po wypracowanej przewadze w trzeciej odsłonie ostatnia kwarta była tylko formalnością. SKK przegrał 5 mecz z rzędu. Kryzys trwa. Konieczne są zmiany.

24.11.12, 20:00 – Siedlce
I liga: SKK Siedlce – Sokół Łańcut 54:88 (16:20, 15:14, 13:34, 10:20)
SKK: 8. Radosław Basiński 10, 15. Tomasz Deja 10, 10. Mariusz Rapucha 9, 5. Kamil Sulima 8, 19. Rafał Sobiło 5, 12. Jacek Czyż 4, 16. Tomasz Gałan 4, 21. Rafał Kulikowski 2, 6. Michał Przybylski 2, 11. Mateusz Bal, 18. Łukasz Perciński
Sokół: 17. Damian Pieloch 27, 15. Maciej Klima 21, 9. Kamil Gawrzydek 15, 11. Piotr Hałas 9, 8. Jacek Balawender 6, 7. Michał Baran 5, 4. Tomasz Fortuna 3, 10. Bartosz Dubiel 2, 12. Patryk Buszta, 5. Piotr Jeger

3 odpowiedzi

1. Niech koszykarze SKK się zastanowią czy w ogóle chcą grać w koszykówkę, bo w dzisiejszym meczu było widać, iż im się nie chce. Rzuty osobiste to już lepiej ta dziewczyna w przerwie rzucała niż niektóry gracze.

2. DNO, KOMPROMITACJA, PORAŻKA itp. nic tu te słowa nie zmienią, mija kolejny tydzień, jest kolejna przegrana a zarząd klubu jak dalej milczał, tak milczy! Zero jakiegoś pomysłu na poprawę sytuacji własnej drużyny! ! ! Chyba że Pan prezes już stracił wiarę?

Niestety nie oszukujmy się ale składem ( CZYŻ, GAŁAN, CHODKIEWICZ, KRÓLIKOWSKI ) nie wygramy żadnego spotkania, przykro mi to stwierdzać ale nie jest to liga dla nich, nie jest to poziom odpowiedni dla ich umiejętności ! ( tylko II liga ,….może ) 25 STRAT W MECZU ! Panowie….PANOWIE ! Nie ma co pisać o kolejnym przegranym meczu, rozpisywać się, udzielać wywiadów a że to zawiodło a że zawiodło coś innego, tylko trzeba pomyśleć jak pomóc tej drużynie! Mecz już się zakończył, myślmy co dalej !- oby szybko bo z tego co pamiętam padły słowa :

” z tym składem będzie ciężko Nam się utrzymać ”

i mija kolejny tydzień a w klubie i zarządzie cisza ! Odnośnie Pana CHODKIEWICZA, Nasza nadzieja, Nasze mocne wzmocnienie, człowiek z ogromnym bagażem doświadczenia, człowiek z PLK itp. stwierdzenie padały przed rozpoczęciem sezonu, a tu co ? LIPA na całości- zawodnik siedzi cały mecz na ławce- niestety nie wkomponował się w skład ( OK ), należy rozwiązać umowę, dać chłopakowi szansę znaleźć inny klub, gdzie może będzie grał, nie głaszczmy nikogo po główce za nie wykonanie roboty! Myślę że pochłania dużą cześć budżetu klubu, a co za tym idzie w jego miejsce będzie można poszukać nowego zawodnika ( o ile jeszcze będzie można kogoś rozsądnego znaleźć ). Odnośnie Naszego drugiego „śpiącego” zawodnika R. Kólikowskiego, również na boisku nie błyszczy, jest dosłownie jakby nie obecny!
    Niestety czas Nas goni, kolejne porażki tylko będą pogarszały sytuacje w klubie, wśród zawodników. Czy jakiś scouting w klubie działa? Czy klub w ogóle rozglądał się przez ostatnie trzy tygodnie za jakimś wzmocnieniem? O ile nie transfer to może coś na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu ?

Mam nadzieję, ( chociaż już coraz mniejszą ) że odbijemy się od dna, od bezpiecznego 10 miejsca, nie dzieli Nas duża różnica punktowa, jeszcze pozostało wiele spotkań, jeszcze można odwrócić losy sezonu a najbardziej LOSY ZAWODOWEJ KOSZYKÓWKI W SIEDLCACH! ( Chyba bardzo dużo pracy włożył duet trenerski, aby doprowadzić amatorską, siedlecką koszykówkę na ten szczebel rozgrywek, czy nie żal by było teraz lata pracy zaprzepaścić, stracić? PANIE PREZESIE ku…. !? )

DO BOJU SKK, DO BOJU ( raczej do pracy ) ZARZĄD !! !! !!
    Chyba muszą zapaść w tym tygodniu ostateczne decyzje…. TO JUŻ OSTAAAAAAAAAAATNI MOMENT, a za tydzień piekielnie trudny, jak zawsze przeciwnik MKS DĄBROWA, z którą NAM SIĘ CIĘŻKO GRA!