Kasztelan Strong (fotogaleria)

Siedlecki Prus uległ na hali w Łosicach Kasztelanowi Sierpc 30:34.

W spotkaniu z Kasztelanem na bramce Prusa stał powracający po kontuzji Kamil Małecki. Do przerwy siedlczanie przegrywali pięcioma bramkami. Goście rzucali po szybkich kontrach i widać było w ich grze większe doświadczenie. Prus kilka razy za łatwo dał się oszukać w obronie, czego skutkiem były tracone bramki. Po przerwie gra wyglądała trochę lepiej i w końcówce Prusowi udało się prawie dogonić rywala. Przy stanie 29:30 podopieczni Janusza Żydowicza mogli doprowadzić do remisu, jednak złe podanie do Emila Kożuchowskiego zaprzepaściło tę szansę. Później Kasztelan powiększył przewagę i wygrał ostatecznie 34:30.

01.12.12, 16:00 – Łosice (hala ZS nr 1)

II liga: Prus Siedlce – Kasztelan Sierpc 30:34 (18:23)

Prus: 1. Kamil Małecki, 21. Adam Maciak, 16. Sebastian Ługowski – 2. Tomasz Brzezek, 3. Bartosz Sokołów 1, 4. Rafał Jaszczuk 3, 5. Paweł Łukaszuk, 6. Maciej Żółkowski 1, 8. Emil Kożuchowski 8, 9. Marek Zbucki, 10. Sebastian Tomczuk 8, 14. Sebastian Hunder 3, 13. Marek Głuchowski, 17. Rafał Kacprzak 6, 18. Michał Kluczek