Przegrali z „Królami” (fotogaleria)

W inauguracyjnym meczu Mazowieckiej Ligi Hokeja Siedleckie Towarzystwo Hokejowe przegrało z Warsaw Kings 2:6.

Spotkanie przebiegało pod dyktando drużyny przejezdnych, którzy mieli przewagę i udowodnili to strzelonymi bramkami. Prowadzenie zespołowi z Warszawy dał Grzegorz Sowa, za moment podwyższył Mateusz Przychodzeń. Na 1:2 w drugiej tercji do bramki przeciwnika trafił Piotr Jakubowski. Goście trafili jeszcze trzykrotnie, a w 50 minucie Filipa Brennek pokonał Dariusz Dmowski. Wynik ustalił Jacek Mroczek.

Następny mecz w ramach MLH STH zagra w piątek 7 grudnia o 20:30 w Warszawie z Warsaw Beavers.

02.12.12, 12:15 – Siedlce (lodowisko ARM)

MLH: STH Siedlce – Warsaw Kings 2:6 (0:2, 1:1, 1:3) Widzów: 50

Bramki: Piotr Jakubowski 23, Dariusz Dmowski 50 – Grzegorz Sowa 18, Mateusz Przychodzeń 20, 42, Paweł Łysiak 32, 44, Jacek Mroczek 54

STH: 2. Artur Bryłka, 33. Wiktor Kowalczuk – 15. Jacek Marciszewski, 25. Robert Dziak, 30. Tomasz Jakimiak, 10. Adam Lubelski, 5. Mariusz Wrona, 34. Jan Kamiński, 31. Waldemar Krzymowski, 28. Mariusz Żak, 18. Piotr Jakubowski, 8. Mariusz Marciszewski, 65. Andrzej Dziedzic, 23. Jarosław Kopański, 29. Piotr Mikołajczuk, 19. Dariusz Dmowski, 6. Robert Gałach

Kings: 23. Filip Brennek – 9. Ariel Warda, 17. Jacek Mroczek, 15. Paweł Łysiak, 95. Michał Sierakowski, 5. Rafał Mukhamejanov, 12. Patryk Środowski, 25. Piotr Babkowski, 97. Artur Sowa, 11. Piotr Żeniewski, 71. Grzegorz Sowa, 7. Pavel Polcar, 4. Robert Filipek, 16. Leszek Roczek, 91. Denis Filipek, 8. Mateusz Przychodzeń, 13. Wojciech Brennek

Kary (2 min): Piotr Jakubowski 40, Tomasz Jakimiak 47, Jacek Marciszewski 57 – Rafał Mukhamejanov 21, Grzegorz Sowa 37, Robert Filipek 57