Pierwsza runda w IV lidze

Podopieczni Andrzeja Cabaja z dorobkiem 11 punktów zajmują przedostatnie miejsce w IV lidze mazowieckiej (południe).

Statystki punktowe i bramkowe

Drugi zespół Pogoni w 15 meczach zdobył 11 punktów, co daje średnią 0.73 pkt. na mecz. W niedawno zakończonej rundzie biało-niebiescy 3 razy wygrali, 2 spotkania zremisowali i 10 razy schodzili z boiska pokonani. Bilans bramkowy to 22 strzelone (1.47/mecz) i 35 stracone (2.33/mecz).

Mecze domowe

Siedlecki team na własnym boisku rozegrał 8 pojedynków, w których zdobył 9 punktów (1.13/mecz) na 24 możliwych. Gracze Andrzeja Cabaja zdobyli 17 bramek (2.13/mecz), a stracili 18 (2.25/mecz).

Mecze wyjazdowe

Pogoniści w 7 meczach zgromadzili jedynie 2 punkty. Ani razu nie wygrali w terenie rywala, 2 razy zremisowali i pięciokrotnie przegrywali. Bilans bramkowy: 5 strzelonych (0.71/mecz) – 17 straconych (2.43/mecz).

Puchar Polski

Siedlczanie jak IV ligowiec do rozgrywek Pucharu Polski przystąpili od 1/4 finału. W tej rundzie rozgromili na wyjeździe Wilgę Miastków 9:1. W następnej odsłonie trafili na rywala z za miedzy, a mianowicie Naprzód Skórzec. Rezerwy przegrały to spotkanie 1:2 i pożegnały się z pucharowymi rozgrywkami. Najlepszym strzelcem Pogoni II w pucharze był Cezary Demianiuk, który zdobył 6 goli.

Bramkarze

Przez rundę jesienną w bramce drugiego zespołu Pogoni wystąpiło 5 bramkarzy. Najwięcej minut rozegrał Karol Budzikur (862 minuty, 10 meczów). Na tej pozycji grywali również Andrzej Olszewski i Jacek Kozaczyński oraz dwaj młodzi bramkarze z rocznika 1996: Piotr Antoszczuk i Mateusz Soszyński.

Obrońcy

Na bokach obrony najwięcej czasu spędzili: Bartosz Mudent (917 minut, 11 meczów) i Hubert Łukanowski (984 minuty, 13 meczów). Parę środkowych obrońców najczęściej tworzyli: zawodnik, który rozegrał najwięcej minut w barwach Pogoni II Tomasz Lipiński (1170 minut, 13 meczów) oraz Robert Narwojsz (658 minut, 10 meczów).

Pomocnicy

W linii pomocy najczęściej grywali: Rafał Jędrzejczyk (709 minut, 9 meczów), Marcin Paczkowski (753 minuty, 90 meczów), Damian Rytel (680 minut, 10 meczów) i Łukasz Pucyk (701 minut, 10 meczów). Wyżej wymienieni gracze, to piłkarze, którzy powinni być mocnymi punktami tego zespołu, jednak łącznie zdobyli tylko 3 bramki.

Napastnicy

Za zdobywanie bramek w napadzie odpowiedzialnie byli Tomasz Misiowski (788 minut, 13 meczów) i Kacper Starek (855 minut, 10 meczów). Najlepszym strzelcem został Starek, który zdobył 5 bramek. Zaraz po nim uplasował powracający po kontuzji Wiktor Lach (4 gole). Natomiast Misiowski 2 razy pokonał bramkarza.

„11” wg minut na boisku:

football formations

Częstość wyników:

1:4 – 3 razy, 1:2 – 2 razy, 0:2 – 2 razy, 1:2 – 2 razy, 1:1 – 1 raz, 1:3 – 1 raz, 2:2 – 1 raz, 3:0 – 1 raz, 3:2 – 1 raz, 7:1 – 1 raz

Pogoń II Siedlce 1-4 Mazowsze Grójec

W rozgrywkach wystąpiło 38 zawodników w tym 1 obcokrajowiec.

Strzelcy Pogoni II po rundzie jesiennej:

5 – Kacper Starek
4 – Wiktor Lach
2 – Rafał Jędrzejczyk, Tomasz Misiowski, Paschal Ekwueme
1 – Tomasz Grochowski, Marcin Paczkowski, Damian Rytel, Cezary Demianiuk, Marek Adamczyk

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole):
97 minut – Wiktor Lach
171 minut – Kacper Starek
203 minuty – Paschal Ekwueme
356 minut – Rafał Jędrzejczyk
394 minuty – Tomasz Misiowski

Minuty na boisku (pierwsza piątka):
1170 minut – Tomasz Lipiński
984 minuty – Hubert Łukanowski
917 minut – Bartosz Mudent
862 minut – Karol Budzikur
855 minut – Kacper Starek