Zmienne szczęście Skoczka

   
Autor:
Dodano: 2013/01/14 13:01    views 3129

13 stycznia br. rozpoczęły się rozgrywki III Ligi Mazowieckiej w szachach. Biorąca w nich udział drużyna Skoczka Siedlce rozpoczęła sezon ze zmiennym szczęściem.

W meczu 1 rundy pokonała faworyzowaną drużynę Polonii Warszawa 3:2. Punkty dla Siedlec zdobyli: Sławomir Kurpiewski i Tomasz Sikorski – po 1, Marcin Myć i Adam Łukasik – po 0,5. W drugim meczu Skoczek Siedlce uległ po zaciętej walce Hetmanowi Warszawa 2:3. Dla Siedlec punkty zdobyli: Marcin Myć i Adam Łukasik po 1.

Druga drużyna naszego regionu MTSz Mińsk Mazowiecki przegrała minimalnie 2 mecze z drużynami Hetmana i Polonii Warszawa w identycznym stosunku 2:3. Punkty dla Mińszczan zdobyli: Paweł Parol – 1,5, Robert Brewczyński i Jakub Suliborski – po 1 oraz Artur Suliborski – 0,5.

Wszystkie mecze rozgrywano na obiektach Polonii Warszawa. Kolejne 2 rundy rozgrywek już za tydzień – 20 stycznia. Kluby Skoczka Siedlce i MTSz-u   zagrają w Siedlcach na przemian z teamami Entropii Warszawa oraz UKS Szachylice Chylice. Rozgrywki odbędą się w Szkole Podstawowej Nr 6 przy ul. Sienkiewicza 49. Początek zawodów o godz. 10.00. Zapraszamy.

Szczegółowe wyniki rozgrywek można śledzić na stronie internetowej:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2012/tdr_4220/.

źródło: własne
Sponsorzy

Patronat medialny