Remis z I-ligowcem

Piłkarze Pogoni od remisu 1:1 ze Stomilem Olsztyn rozpoczęli ciąg meczów sparingowych.

Pierwsze spotkanie sparingowe siedleckiej Pogoni podczas tegorocznej przerwy zimowej rozgrywane było przy trudnych warunkach i miało wyrównany przebieg. Co prawda, zespół z Olsztyna zagrał drugim garniturem, ale pierwszy sparing siedlczan można zaliczyć do udanych.

Następne spotkanie Pogoń zagra w najbliższą środę o godzinie 17:00 z Huraganem Wołomin, zaś po tym spotkaniu druga drużyna zmierzy się z Watrą Mrozy.

26.01.13, 13:00 – Gutów Mały

Sparing: Pogoń Siedlce – Stomil Olsztyn 1:1 (1:0)

Bramki: Krystian Wójcik 33 – Artur Siemaszko 55

Pogoń: (I połowa) Jacek Kozaczyński junior – Robert Kwiatkowski, Jacek Moryc, Przemysław Rodak, Patryk Szymala – Rafał Kosiec, Bartłomiej Dołubizna, Patryk Kamiński, Krystian Wójcik, Mariusz Dzienis – Paschal Ekwueme. (II połowa) Jacek Kozaczyński junior – Rafał Augustyniak, Jacek Moryc, Przemysław Rodak, Damian Guzek – Rafał Jędrzejczyk, Marcin Stromecki, Bartłomiej Dołubizna (65 Krystian Wójcik), Piotr Wasikowski – Adrian Dziubiński, Adam Czerkas

Stomil: Krystian Burzyński (46 Patryk Wolański) – Tomasz Strzelec, Dawid Szymonowicz, Rafał Remisz, Wojciech Dziemidowicz – Patryk Kun, Paweł Głowacki, Piotr Łysiak, Paweł Piceluk, Paweł Łukasik – Karol Żwir. Grał także: Artur Siemaszko

źródło: własne / Stomil Olsztyn; foto: Maciej Sztajnert