Przegrali w końcówce (fotogaleria)

Siedlecka Pogoń w sparingowym spotkaniu przegrała z Legią Warszawa występującą w Młodej Ekstraklasie 0:1.

W meczu szanse zaprezentowania się miało znów kilku piłkarzy z innych klubów oraz rezerw. Z nowych twarzy ujrzeć można było Pawła Bojaruńca z Lecha Rypin, Adama Dylewskiego z MKS Kutno (obaj grali w poprzednim sparingu) oraz Bartosza Kaszubowskiego z juniorów Mazura Karczew. Z zespołu rezerw zagrali: Piotr Antoszczuk, Marek Adamczyk, Adam Chojecki, Jakub Jurek, Patryk Szachnowski i Robert Narwojsz.

Spotkanie miało wyrównany przebieg. Dopiero na trzy minuty przed końcem meczu padła jedyna bramka w tym spotkaniu. Po błędzie w defensywie  Maciej Prusinowski znalazł się w idealnej sytuacji i umieścił piłkę w siatce.

W drużynie Legii, w drugiej połowie wystąpił Mateusz Janusiewicz, wychowanek Pogoni Siedlce.

Kolejne spotkanie Pogoń zagra już jutro w Płocku z Wisłą o godzinie 12:00.

01.02.13, 17:40 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń Siedlce – Legia Warszawa (ME) 0:1 (0:0) Widzów: 60

Bramka: Maciej Prusinowski 87

Pogoń: Karol Budzikur (62 Piotr Antoszczuk) – 20. Paweł Bojaruniec, 23. Mateusz Padysz, 4. Hubert Łukanowski (82 Robert Narwojsz), 3. Patryk Szymala (71, 22. Jakub Jurek) – 11. Bartosz Mudent (81, 5. Adam Chojecki), 8. Adam Dylewski (68, 16. Marek Adamczyk), 17. Damian Rytel (74, 9. Tomasz Misiowski), 7. Sylwester Buga, 19. Bartosz Sulkowski (77, 15. Patryk Szachnowski) – 18. Adam Czerkas (46, 14. Bartosz Kaszubowski)

Legia (ME): (I połowa) Mateusz Tobjasz – Patryk Wolski, Michał Grudniewski, Mateusz Zawal, Mateusz Romachów – Tomasz Prejs, Bartłomiej Kalinkowski, Maciej Prusinowski, Robert Śmigielski, Patryk Mikita – Jakub Arak. (II połowa) Dawid Leleń – Michał Bojek, Michał Grudniewski, Mateusz Zawal, Kamil Rozmus – Kamil Kamiński, Konrad Budek, Sebastian Antas (85 Maciej Prusinowski), Mateusz Janusiewicz, Karol Grudniewski (86 Bartłomiej Kalinkowski) – Daniel Rosiński

Sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce)

źródło: własne