czwartek, 18 kwietnia 2024r.

Doświadczenie wzięło górę (fotogaleria)

Koszykarki MKK Siedlce minimalnie pokonały juniorów SKK Siedlce.
Pierwsza kwarta to popis rzutów za 3 punkty z obu stron, w MKK imponowała w tym elemencie Marta Urbaniak. Agresywniejsza gra juniorów SKK w drugiej części gry zmniejszyła różnicę wypracowaną przez MKK do minimum. Końcówka połowy należała jednak do I-ligowca, który osiągnął prowadzenie 38:27.

W III kwarcie SKK odrobił część strat i przed decydującą kwartą tracił tylko 4 punkty. Ostatnia odsłona meczu obfitowała w dużo ciekawych akcji zarówno z jednej, jak i drugiej strony. SKK doprowadził do remisu 59:59, a nawet wyszedł na prowadzenie 63:61. O zwycięstwie koszykarek zdecydowała celna trójka Małgorzaty Myćki na 10 sekund przed końcem spotkania.

W MKK zabrakło przeziębionych Katarzyny Furdak i Lucyny Kotonowicz. Kolejna gierka sparingowa z tym samym rywalem w poniedziałek o 16:00.

01.02.13, 16:00 – Siedlce (hala ARMS)

Sparing: MKK Siedlce – SKK Siedlce (juniorzy) 64:63 (22:12, 16:15, 12:19, 14:17)

MKK: Jaszczuk, Jurkowska, Myćka, Paczkowska, Prochenka, Stanek, Toporowska, Urbaniak, Witkoś.