Kolejne dwa punkty Prusa

Siedlecki UKS Prus pokonał w wyjazdowym spotkaniu ChKS Łódź 28:25. Jest to drugie z rzędu zwycięstwo szczypiornistów z naszego miasta!

Spotkanie miało wyrównany przebieg, jednak dzięki dobrej i spokojnej grze w obronie siedlczanie schodzi na przerwę z dwubramkowym prowadzeniem. W drugiej połowie gracze Prusa wypracowali sobie ośmiopunktową przewagę. Później była wymiana ciosów i gospodarzom udało się jedynie zmniejszyć rozmiar porażki do jedynie trzech bramek. Najwięcej bramek dla siedleckiego zespołu rzucił Rafał Jaszczuk – 7.

Dzięki temu zwycięstwu Prus awansował na 12 miejsce w tabeli.

Następne spotkanie Prus miał rozegrać za tydzień 17 lutego, jednak  mecz został przełożony na 24 lutego. na godzinę 14:00. Przeciwnikiem będzie Anilana Łódź.

10.02.13, 13:30 – Łódź

II liga: ChKS Łódź – Prus Siedlce 25:28 (12:14)

Prus: Adam Maciak, Bartosz Aleksandrowicz, Sebastian Ługowski – Rafał Jaszczuk 7, Emil Kożuchowski 6, Sebastian Tomczuk 4, Paweł Łukaszuk 4, Bartosz Sokołów 2, Sebastian Hunder 2, Michał Kluczek 2, Marek Głuchowski 1, Tomasz Brzezek, Maciej Żółkowski, Marek Zbucki, Dawid Rymarzak, Paweł Chybowski